اخبار

برگزاری جشنواره تفریحی ورزشی خانوادگی کارگران بمناسبت گرامیداشت دهه فجر در اردبیل

برگزاری جشنواره تفریحی ورزشی خانوادگی کارگران بمناسبت گرامیداشت دهه فجر در اردبیل
به مناسبت گرامیداشت دهه فجر، جشنواره تفریحی ورزشی خانوادگی کارگران اردبیل توسط اداره فرهنگی و ورزشی این اداره کل با مشارکت شرکت آرتا جوجه سبلان در مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران اردبیل با حضور جمع کثیری از کارگران و خانواده آنان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور ورزشی به نقل از  اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل، این  جشنواره تفریحی ورزشی خانوادگی بمنظور ایجاد نشاط و افزایش روحیه کارگران و خانواده های این قشر تلاشگر برگزار شد.

در آغاز برنامه، کارگران به همراه خانواده درکنار هم به نرمش صبحگاهی پرداختند و در ادامه، کارگران به همراه خانواده های خود در مسابقات ورزشی و تفریحی در رشته های طناب کشی، دارت، فوتبال دستی، پینگ پونگ، شطرنج، منچ ومارپله ‌که در سالن سرپوشیده مجموعه ورزشی کارگران تدارک دیده شده بود به رقابت پرداختند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل با حضور در این مراسم و ابراز خرسندی از برگزاری این جشنواره تفریحی و ورزشی برای خانواده کارگران بمناسبت گرامیداشت ایام مبارک فجر گفت: ما تلاش می کنیم با برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی، ورزشی و تفریحی برای کارگران در افزایش نشاط و شادابی کارگران و خانواده آنان گام برداریم.

در بخش پایانی این مراسم با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل به 40 نفر از برندگان، نفرات اول تا سوم هر یک از مسابقات ورزشی برگزار شده، جوایز نفیس اهدا گردید.

۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ۱۰:۲۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید