اخبار

خراسان رضوی/ کارگران الف قهرمان مسابقات والیبال دهه فجر بانوان شد

خراسان رضوی/ کارگران الف قهرمان مسابقات والیبال دهه فجر بانوان شد
مسابقات والیبال بانوان گرامیداشت دهه فجر که با شرکت 12 تیم از عصر پنج شنبه مورخ 19 بهمن ماه در محل سالن شهید چراغچی در حال برگزاری بود عصر دیروز با قهرمانی تیم کارگران الف به پایان رسید و تیم های آب منطقه (آسکوپارس) و فرشتگان مقام های دوم و سوم را بدست آوردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش کارگری به نقل از اداره کل خراسان رضوی ، مسابقات والیبال بانوان گرامیداشت دهه فجر که با شرکت 12 تیم از عصر پنج شنبه مورخ 19 بهمن ماه در محل سالن شهید چراغچی در حال برگزاری بود عصر دیروز با قهرمانی تیم کارگران الف به پایان رسید و تیم های آب منطقه (آسکوپارس) و فرشتگان مقام های دوم و سوم را بدست آوردند.
در روز پایانی این مسابقات در دیدار رده بندی و از 11 صبح تیم های آسکوپارس و فرشتگان به مصاف هم رفتند که این رقابت جذاب و زیبا با حساب 2 بر 1 به سود آسکوپارس به پایان رسید تا این تیم به عنوان اولین تیم صعود کننده به فینال باشد.
در دیگر بازی نیز تیم های باشگاه کارگران الف و کوثر به مصاف هم رفتند که تیم باتجربه و پرقدرت کارگران الف موفق شد با نتیجه 2 بر 0 از سد حریف خود عبور کرده و راهی فینال شود.
بدین ترتیب در دیدار رده بندی این رقابت ها و از ساعت 15 دو تیم فرشتگان و کوثر برای کسب مقام سومی این رقابت ها به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم فرشتگان موفق شد در یک بازی سخت و دشوار از سد تیم کوثر عبور و بر سکوی سومی بایستد.
و اما در حساس ترین دیدار این رقابت ها یعنی دیدار فینال از ساعت 17 و با حضور خیل کثیر بانوان مشتاق والیبال، تیم های کارگران الف و آسکوپارس (آب منطقه) به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم کارگران الف موفق شد این بازی حساس و نفس گیر را در دو ست و با نتایج (25 -23 و 25 - 22) به سود خود پایان برساند و بر سکوی قهرمانی این رقابت ها قرار بگیرد. لازم به ذکر است تیم کارگران الف در این دوره از رقابت ها بدون شکست توانست این عنوان را از آن خود کند.
مراسم اختتامیه این رقابت ها نیز با حضور مسئولان ورزش کارگری و کمیته داوران برگزار و با اهدای کاپ، مدال و جوایز از قهرمانان این رقابت ها تجلیل به عمل آمد.
۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۲۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید