اخبار

مسابقات فوتسال کارکنان اردیبهشت ماه سال آینده برگزار می شود

مسابقات فوتسال کارکنان اردیبهشت ماه سال آینده برگزار می شود
تعدادی از همکاران از استانها هنوزهم در باره تعویق مسابقات فوتسال کارکنان و سایر مسابقاتی که قرار بود برای همکاران کارمند به مناسبت دهه فجر برگزار شود سوالاتی دارند که اصل موضوع در بیانیه قبلی گفته شد ولی بازهم توضیح می دهیم تا شفاف تر شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور ورزشی ، مسابقات دهه فجر کارکنان به گونه ایی برنامه ریزی شده بود که تا آخر بهمن ماه به پایان برسد ولی شرایط نامساعد و بارندگی هایی که در دونوبت به خصوص مسیر شمال را برای رفت و آمد دشوار کرد تا حد زیادی باعث تاخیر در برگزاری مسابقات شد و همین تاخیر کار را به اواخر بهمن رساند.

از طرفی استقبالی کم نظیر استانها از مسابقاتی مثل والیبال 4 نفره واقعا غافلگیر کننده بود به طوری که دو بار قرعه کشی مسابقات دچار تاخیر شد و دو روز هم بر ایام مسابقات افزوده شد.

یعنی مسابقاتی که تصور می شد سه روزه به پایان می رسد 5 روز به طول انجامید و همزمان فراخوان مسابقات فوتسال و تنیس روی میز و .. هم ارائه شد که همان روز اول فراخوان برای مسابقات فوتسال 12 تیم اعلام آمادگی کتبی و شفاهی کردند و پیش بینی اداره کل امور ورزشی تا 20 تیم هم رسیده بود.

با این اوصاف مسابقات به اسفندماه موکول می شد و اسفندماه هم اغلب همکاران و مدیران درگیر امور پایان سال هستند و خود ادارات کل و مسئولین ورزش کارگری استانها پیشنهاد تعویق مسابقات را دادند که اداره کل امور ورزشی با احترام به درخواست همکاران و ادارت کل مسابقات کارکنان را به اردیبهت ماه آینده موکول کرد تا انشالله اوایل سال آینده با شکوه بیشتر و بهتری برگزار شود.

۲ اسفند ۱۳۹۶ ۱۰:۳۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید