اخبار

خراسان رضوی قهرمان رقابتهای جودو کارگران کشور " یادواره سردار شهید یوسف رضا ابوالفتحی" شد

خراسان رضوی قهرمان رقابتهای جودو کارگران کشور " یادواره  سردار شهید یوسف رضا ابوالفتحی" شد
در پایان مسابقات جودو کارگران قهرمانی کشور " یادواره سردار شهید یوسف رضا ابوالفتحی" پس از تیم خراسان رضوی ، تیم های اصفهان و مازندران به ترتیب دوم و سوم شدند
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور ورزشی به نقل از انجمن جودو کارگران کشور، چهارمین دوره رقابتهای جودو قهرمانی کارگران کشور یادواره سردار شهید یوسف رضا ابوالفتحی در بخش مردانروز گذشته (۴ اسفند ماه ) در سالن شهید بابانظر مجموعه ورزشی کارگران مشهد برگزار شد.
 بیش از ۱۱۰ جودوکار  از ۱۷ استان کشور در این مسابقات با هم به رقابت پرداختند که در پایان در بخش تیمی استان خراسان رضوی  با ۳ مدال طلا و ۳ نقره و یک برنز بالاتر از تیم های اصفهان و مازندران به مقام قهرمانی رسید.
 در وزن منهای ۶۰ کیلوگرم رضا حاتمی از اصفهان به مقام قهرمانی رسید، عباس رستمی از البرز دوم شد، علی قلیپور از خراسان رضوی و میلاد عبدلی از اردبیل نیز مشترکا سوم شدند.

 جعفر مولایی پور از اصفهان با غلبه بر جعفر فیروز آبادی جودوکار خراسان رضوی به مقام اول وزن منهای ۶۶ کیلوگرم دست یافت، قاسم رحیمی از گیلان و محمد نبی پور از البرز نیز مشترکا سوم شدند.

در وزن منهای ۷۳ کیلوگرم حیدر زحمتکش از خراسان رضوی به مدال طلا رسید، محمدرضا بخشش دوم شد، سید امین حسین از کرمانشاه به همراه سعید فرمانی از قزوین مقام سوم مشترک این وزن را کسب کردند.

 امید تزتک جودوکار وزن منهای ۸۱ کیلوگرم خراسان رضوی پس از پیروزی مقابل یاسرشهبازی از ایلام به مقام قهرمانی رسید، امید توکلی از اصفهان و مسعود خان احمدلو از زنجان نیز مقام سوم مشترک این وزن را کسب کردند.

در وزن منهای ۹۰ کیلوگرم سعید مرادی از قزوین مدال طلا گرفت، حسن نیکنام از خراسان رضوی دوم شد، ایمان نیک اقبال از اصفهان و فیروز اسدی از استان البرز هم مشترکا مقام سوم این وزن را بدست آوردند.

در وزن منهای ۱۰۰ کیلوگرم این دروه از رقابتها مجتبی نیک از خراسان رضوی و جعفر انصاری از مازندران به ترتیب مدالهای طلا و نقره این رقابتها را کسب کردند همچنین محسن رضایی از البرز و علی تقی لو از زنجان مشترکا سوم شدند.

در وزن ۱۰۰ +کیلوگرم نیز مسعود حسن زاده از مازندران و خسرو رحیمی به ترتیب مقام اول و دوم را کسب کردند، محسن موسیوند از البرز و محسن هادئی از همدان مشترکا در این وزن سوم شدند.

شایان ذکر است این رقابتها به عنوان مرحله نخست انتخابی تیم ملی جودو کارگری کشور جهت اعزام به مسابقات جهانی ۲۰۱۹ نیز محسوب می شد.

گفتنی است همزمان با این رقابتها یک دوره مسابقات کشتی با چوخه نیز در سالن شهیدبابانظر کارگران مشهد برگزار شد که علاوه بر چوخه کاران خراسان رضوی ، نفراتی از دیگر استانها نیز در إن شرکت کردند.
۵ اسفند ۱۳۹۶ ۰۹:۲۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید