اخبار

اولین نشست مدیرکل امور ورزشی با همکاران اداره کل/ حیدری: به آینده نگاه کنیم

اولین نشست مدیرکل امور ورزشی با همکاران اداره کل/ حیدری: به آینده نگاه کنیم
فرزاد حیدری مدیرکل جدید اداره کل امور ورزشی در اولین روز کاری خود با همکاران این اداره کل در یک فضای صمیمی به گفت و گو پرداخت.
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور ورزشی ، در این نشست که بیشتر جنبه آشنایی داشت همکاران اداره کل امور ورزشی با خیر مقدم به مدیر کل جدید، آمادگی خویش را برای تداوم همکاری و ادامه روند رو به توسعه ورزش کارگری را اعلام کردند و هر کدام از نیروها با معرفی و ارائه رزومه ایی کوتاه باب آشنایی بیشتر را با مدیرکل باز کردند.

آقای اسناوندی و خانم خواجه نژاد نیز برخی خصوصیات همکاران را ارائه دادند ضمن اینکه دکتر حامد حاجی پور مدیر مجموعه ورزشی شهید معتمدی به تشریح فعالیت های مجموعه خود پرداخت و از انجام فعالیت های گسترده در این مجموعه گزارش مختصری ارائه داد.

در ادامه فرزاد حیدری مدیرکل امور ورزشی با ابراز خوشوقتی از اینکه در مجموعه همکاران پرتلاش و با شور و نشاط ورزشی حضور دارد گفت: ما در کنار هم می توانیم قدم های مفید و مهمی را برای سلامت کارگران و خانواده های محترم ایشان برداریم و این مهم با یک کار دسته جمعی و هدفمند امکان پذیر است.

وی گفت: استدعا می کنم به گذشته نگاه نکنید و البته از خوبی ها و کارهای بسیار ارزشمندی که در گذشته انجام شده باید گفت ولی بازگشت به عقب نداریم و آینده را باید ببینیم و بسازیم.

حیدری در پایان گفت: طی روزهای آتی پس از آشنایی بیشتر با همکاران برنامه ها و اهداف آینده را تنظیم و اعلام خواهیم کرد.

۶ اسفند ۱۳۹۶ ۱۷:۴۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید