اخبار

زمین چمن مصنوعی مجموعه رفاهی - ورزشی کارگران یزد با حضور معاون وزیر تعاون و کار افتتاح شد

زمین چمن مصنوعی مجموعه رفاهی - ورزشی کارگران یزد با حضور معاون وزیر تعاون و کار افتتاح شد
زمین چمن مصنوعی مجموعه فرهنگی – ورزشی و رفاهی کارگران یزد شماره دو (غدیر) بمناسبت ولادت حضرت فاطمه الزهرا (س) با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، ذیحساب و مدیرکل امور مالی ، مدیرکل توسعه منابع انسانی وزارت متبوع ، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری ، مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی و جمعی از نمایندگان جامعه کارگری و کارفرمایی استان افتتاح شد.


به گزارش روابط اداره کل امور ورزشی به نقل از  اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد، زمین چمن مصنوعی مجموعه فرهنگی – ورزشی و رفاهی کارگران یزد (غدیر) با هدف افزایش نشاط اجتماعی با حضور نصرالله بازوند، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، علی زینی وند، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد، محمدحسین ریاحی، مدیرکل تعاون،کار ورفاه اجتماعی و جمعی از مسئولین استان افتتاح شد.

نصراله بازوند، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی گفت : در عصر حاضر با گسترش دامنه های استفاده از وسایل جدید، تغییر سبک زندگی، نحوه ی اشتغال افراد و نیز گسترش زندگی آپارتمان نشینی ، تحرک شهروندان بشدت کاهش یافته است که در حقیقت کم تحرکی افراد عامل موثری برای افزایش میزان مرگ و میر، بیماری ها و ناتوانی ها است.

وی ضمن اشاره به اهداف متعالی دولت در راستای حفظ و صیانت از نیروی کار شاغل گفت: ادارات کل تعاون کار و رفاه اجتماعی سراسر کشور باید با بهره گیری از تمامی ظرفیت های فنی و عمرانی خود اقدام به احداث مجموعه های فرهنگی- ورزشی کارگران در تمامی شهرستان ها نموده و موجبات افزایش نشاط و شادابی کارگران را فراهم نمایند.

محمدحسین ریاحی ، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد ضمن معرفی امکانات مجموعه فرهنگی – ورزشی و رفاهی کارگران استان گفت: گسترش مکان های تفریحی و ورزشی با هدف ارتقاء سلامت اجتماعی جامعه بویژه کارگران عزیز و زحمتکش یکی از وظایف ما می باشد که در این راستا با تلاش های مستمر همکارانمان ، توانسته ایم  این مجموعه را تجهیز ، تکمیل و به بهره برداری برسانیم.

وی  خاطرنشان کرد: دستیابی به نشاط اجتماعی در گرو سلامت روحی و جسمی شهروندان است ، بنابراین ترویج فرهنگ ورزش در میان افراد جامعه، امری اجتناب ناپذیر است.

شایان ذکر است زمین چمن مصنوعی مجموعه فرهنگی - ورزشی کارگران یزد (غدیر) در متراژ هزار و 100مترمربع و با اعتباری بالغ بر هفت هزار میلیون ریال از اعتبار سفر ریاست جمهوری( کاروان تدبیر و امید) تامین و احداث شده است.
۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ۱۱:۵۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید