اخبار

مراسم بزرگداشت روز جهانی کارگر در معاونت فرهنگی و اجتماعی

مراسم بزرگداشت روز جهانی کارگر در معاونت فرهنگی و اجتماعی
مراسم گرامیداشت روز جهانی کاروکارگر و روز معلم همزمان با ایام شعبانیه صبح امروز در نمازخانه معاونت فرهنگی اجتماعی وزارت تعان و کار با حضور پرسنل این معاونت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی ، صبح امروز و در آستانه روز جهانی کارگر و روز معلم پرسنل معاونت فرهنگی و اجتماعی واقع در ساختمان شهید بهشتی در محل نمازخانه این معاونت حضور به هم رساندند تا به مقام شامخ کارگر  و معلم ادای احترام کنند.

این مراسم با قرائت زیارت عاشورا توسط استاد جلالیان مداح اهل بیت و همچنین مولودی خوانی ایام شعبانیه و شور و شعف پرسنل در فضایی معنوی و شاد آغاز و ادامه یافت.

11 اردیبهشت ماه به عنوان روز جهانی کارگر در تقویم رسمی کشور آمده و همه ساله به همین مناسبت در طول یک هفته مسئولین و مردم با زوایای مختلف کار و کارگر آشنایی بیشتری پیدا می کنند.

در ادامه برنامه های روز جهانی کارگر قرار است روز جمعه هفتم اردیبهشت ماه پیاده روی بزرگ خانوادگی کارگران با حضور دکتر ربیعی وزیر تعاون و کار ، علیرضا محجوب دبیرکل خانه کارگر، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان ، نمایندگان مجلس ، اعضای شورای شهر ، کارگران و خانواده های ایشان در بوستان ولایت برگزار شود.

۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۹:۳۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید