اخبار

مدیرکل ورزش کارگران: صیانت و نشاط نیروی کار از طریق ورزش میسر خواهد بود

مدیرکل ورزش کارگران:  صیانت  و نشاط  نیروی کار از طریق ورزش میسر خواهد بود
مدیرکل امور ورزشی کارگران در گفت و گو با رادیو ورزش گفت: ورزش کارگران نیاز به یک اتحاد و همدلی و دوستی و رفاقت داشت که این امر اکنون میسر شده و پیش بینی ما این است که بعد از این بهتر هم خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور ورزشی ، فرزاد حیدری در حاشیه گرد همایی دو روزه ورزش کارگران در بندر انزلی که با رادیو ورزش گفت و گو می کرد ، افزود : هدف نهایی از برپایی نشست ها و مسابقات و همایش های متعدد ، صیانت از نیروی کار از طریق ورزش و شادابی است و در این گردهمایی دو روزه در حقیقت دورنمای کلی ورزش کارگران را با حضور نمایندگان کارگران از سراسر کشور ترسیم می کنیم تا با اتفاق نظر بتوانیم هرچه بیشتر کارگران و خانواده ایشان را به سمت ورزش سوق بدهیم.

وی گفت: استقبال مسئولین و همچنین کارگران از همایش های خانوادگی و ورزش های ساده و راحت جهت گیری های ما را مشخص کرده و ما بر آنیم تا با همایش ها و جشنواره های استانی و سراسری برای کارگران و خانواده آنها فضایی شاد و پویا را به وجود آوریم تا این فرهنگ هرچه بیشتر نهادینه شود.

حیدری با اشاره به اینکه توسعه ورزش کارگری با کارفرما و کارگر میسر است و بایستی کارفرما نیز به این امر تشویق شود گفت: ما در کشور براساس آنچه آمار تامین اجتماعی می گوید 15 میلیون بیمه شده داریم و اگر آن را ضریب بر 3 هم بگیریم باز رقم بالایی است و این 45 میلیون نفر نیاز به برنامه ریزی و طراحی به روز دارند تا بتوانیم ورزش را در بین خانواده کارگران نهادینه کنیم.

گردهمایی دو روزه ورزش کارگران طی روزهای 15 و 16 اردیبهشت ماه در سنگاچین بندرانزلی برگزار شد که برای نخستین بار تمامی متولیان ورزش کارگری استانها و ادارات کل و روسای انجمن ها حضور داشتند.

حضور نواب رییس بانوان نیز از اتفاقات مهم این گردهمایی بود که به صورت مشترک از سوی اداره کل امور ورزشی و فدراسیون ورزش کارگری برگزار شد.

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۸:۳۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید