اخبار

در نشست مشترک امروز مطرح شد / راههای همکاری اداره کل امور ورزشی و سازمان بسیج ورزشی

در نشست مشترک امروز مطرح شد / راههای همکاری اداره کل امور ورزشی و سازمان بسیج ورزشی
در نشست مشترک رییس سازمان بسیج ورزش با مدیر کل امور ورزشی کارگران راههای همکاری دو طرف مورد بررسی قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور ورزشی ، در این نشست که امروز در دفتر اداره کل امور ورزشی برگزار شد مدیرکل ورزش کارگران با بیان اینکه راههای همکاری زیادی بین دو طرف وجود دارد گفت: دغدغه امروز ما سلامت کارگران و تندرستی خانواده ایشان است و بسیج هم دقیقا همین دغدغه را در جامعه دارد.

حیدری افزود: به هر حال باید ورود کنیم و با کار و تلاش فراوان و مشارکت بسیج ورزش که در همه نقاط کشور دارای نیروی انسانی کارآمدی هست بخشی از این دغدغه ایی که جامعه با آن روبروست را از طریق تندرستی و ورزش حل کنیم.

وی افزود: اداره کل امور ورزشی با 270 مجموعه و فضای ورزشی که در سراسر کشور دارد این آمادگی را دارد که با کمک نهاد بزرگی مثل بسیج به سلامت و سالم سازی جامعه کمک کند.

میرجلیلی رییس سازمان بسیج ورزش نیز با استقبال از پیشنهادات مدیر کل امور ورزش کارگران گفت: خوشبختانه بسیج ابزار و نیروی انسانی کاردیده و تحصیلکرده و ماهر در سراسر  کشور زیاد دارد و الان در بسیاری از بخش ها به خصوص در مناطق روستایی و کم برخوردار نیروهای بسیج در امر سازندگی و امور فرهنگی قدم های جدی برداشته و ما هم در بخش ورزشی با کمک نهاد بزرگی مثل اداره کل ورزش کارگران انشالله قدم های مثبتی برخواهیم داشت.

در پایان مقرر شد پیشنویس تفاهم نامه همکاری بین طرفین آماده و در نشست بعدی به امضا برسد.

آقایان احمد اسناوندی (معاون ) و علی ابوالفتحی (کارشناس) اداره کل امور ورزشی و الیاسی مدیر ورزش همگانی بسیج ورزش نیز در این نشست حضور داشتند.

۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ۱۴:۴۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید