اخبار

آرتاویل تایر قهرمان مسابقات فوتسال کارگران جام رمضان اردبیل

آرتاویل تایر قهرمان مسابقات فوتسال کارگران جام رمضان اردبیل
فینال هجدهمین دوره مسابقات فوتسال کارگری اردبیل(جام آرتا پروتئین )به مناسبت ویژه ماه مبارک رمضان برگزار شد و تیم آرتاویل تایر با غلبه بر تیم آرتاپروتئین فاتح هجدهمین دوره مسابقات فوتسال کارگری اردبیل جام آرتا پروتئین شد.

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش کارگری استان اردبیل، مراسم فینال و اختتامیه باشکوه هجدهمین دوره مسابقات فوتسال کارگری اردبیل جام آرتا پروتئین به مناسبت به ماه مبارک رمضان که بصورت زنده از شبکه استانی سبلان پخش شد دیشب با حضور دکتر رحیمی مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل، مدیران کل دستگاه های زیر مجموعه شورای هماهنگی ادارات تابعه تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل ، معاونین و مدیران و روسای اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی استان مدیران کارخانجات و همچنین تماشاگران پرشور در سالن سرپوشیده کارگران اردبیل برگزار شد.

ابتدای مراسم با تلاوتی چند از کلام الله قرآن کریم آغاز و سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران آغاز و دو تیم آرتاویل تایر و آرتا پروتئین با تشویق تماشاگران به مصاف هم رفتند که بصورت زنده از شبکه استانی سبلان پخش شد. علی مهری مسئول ورزش کارگری استان هم در مصاحبه ای اعلام نمود در این دوره از مسابقات 12 تیم کارگری در 3 گروه به شکل دوره ای از اول ماه مبارک رمضان به رقابت با یکدیگر نمودند و 8 تیم به مرحله یک هشتم نهایی صعود پرداختند و در نهایت تیم های آرتاویل تایر، آرتا پروتئین، آذرساروج و آرتامد به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کردند که در نهایت تیم های آرتامد و آذرساروج مرحله رده بندی را برگزار و تیم های آرتا پروتئین و آرتاویل هم فینال این دوره از مسابقات را برگزار نمودند وی همچنین گفت: امسال با برگزاری مسابقات کارگران استان در تمام رشته های ورزشی و همچنین شرکت قدرتمندانه در مسابقات قهرمانی کارگران کشور شاهد تحول چشم گیر در ورزش کارگری باشیم.

مسابقه فینال هجدهمین دوره مسابقات فوتسال کارگران (جام آرتا پروتئین) به مناسبت ماه مبارک بین تیم های آرتا ویل تایر و آرتا پروتئین در سالن سرپوشیده کارگران اردبیل برگزار و با پخش مسابقه بصورت زنده از شبکه استانی سبلان دو تیم در یک بازی زیبا و تماشاگرپسند به مصاف یکدیگر رفته و در پایان، تیم آرتاویل تایر با غلبه بر تیم آرتاپروتئین با نتیجه 1 بر 0 فاتح این دوره از مسابقات گردید.

در بازی رده بندی تیم های آذرساروج با آرتامد به مصاف یکدیگر رفته که در پایان تیم آذرساروج توانست با نتیجه 7 بر 2 حریف خود را شکست داده و به مقام سوم این دوره از مسابقات برسد.

بر اساس این نتایج تیم های آرتاویل تایر، آرتا پروتئین، آذرساروج مقام های اول تا سوم مسابقات هجدهمین دوره فوتسال کارگری جام آرتا پروتئین را کسب نمودند.

در مراسم اختتامیه از سوی کمیته برگزاری مسابقات از عوامل اجرایی و داوران مسابقات تجلیل،  از بازیکنان و مربیان و سرپرستان تیم های اول تا سوم تجلیل و حکم، مدال، کاپ و جوایزی از طرف مسئولین اهداء گردید. و تیم شرکت سیمان آرتا اردبیل هم با نظر اعضای کمیته برگزاری موفق به دریافت حکم و کاپ اخلاق هجدهمین دوره مسابقات فوتسال کارگری جام آرتا پروتئین گردید.

هجدهمین دوره مسابقات فوتسال کارگری (جام آرتا پروتئین) اردبیل با شرکت 12 تیم از روز پنجشنبه مورخ 03/03/97 در سالن سرپوشیده کارگران اردبیل بصورت دوره ای برگزار و با قهرمانی تیم آرتاویل تایر به اتمام رسید.  

۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۲۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید