اخبار

قهرمانی دو صحرانوردی کارگران کشور به بانوان اصفهان رسید

قهرمانی دو صحرانوردی کارگران کشور به بانوان اصفهان رسید
مسابقات دو صحرانوردی بانوان کارگر کشور به میزبانی استان خراسان شمالی در شهر بجنورد 29 تیرماه با حضور 9 تیم از استان های اصفهان، تهران، خراسان رضوی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، یزد، هرمزگان، سیستان و بلوچستان و کرمان برگزار شد.
در این مسابقات تیمهای اصفهان، تهران و خراسان شمالی به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.
در مقام های انفرادی و در رده سنی 30 سال به بالا، فاطمه سرشتی از تهران مقام اول، فاطمه نصر اصفهانی از اصفهان مقام دوم و فاطمه محمدی از خراسان رضوی مقام سوم را کسب کردند.
همچنین مقام اول در رده سنی زیر 30 سال، به آرزو حیدری از خراسان شمالی، مقام دوم به آرزو شیخی از اصفهان و مقام سوم به شکوفه بیستاری از اصفهان رسید‌.
رییس هیات و اداره امور ورزش کارگران استان اصفهان، ضمن تبریک مقام قهرمانی کشور به جامعه ورزش و مخصوصا بانوان استان اظهار کرد: نهادینه شدن فرهنگ ورزش و توجه به آن، اساسی ترین مقوله مورد بحث در امر ورزش است. بر همین اساس، می توان در جهت توسعه و گسترش ورزش بانوان ضمن سالم سازی و پویایی محیط های ورزشی، کاربردهای علمی ورزش را در زمینه های مختلف فعالیت های تربیت بدنی و ورزش مدنظر قرار داد.
جواد شیرانی ادامه داد: باید فضای لازم برای بالندگی فرهنگ علمی ورزش در محیط زندگی زنان فراهم شود و طوری باشد که ورزش جزو جدا نشدنی از زندگی آنها قرار گیرد و به تدریج به آن انس پیدا کنند.
وی با اشاره به اینکه تربیت بدنی و ورزش، فقط به ورزش تن قناعت نمی کند، خاطرنشان کرد: انسان کرامت ذاتی و ارزش والایی دارد بنابر این اهداف تربیت بدنی و ورزش در نظام تربیتی، از تامین سلامت و آمادگی برای فعالیت آغاز می شود و تا افزایش حوصله و ظرفیت وتحمل، صبر و استقامت و رعایت ادب و همکاری ها و هماهنگی ها، ادامه می یابد.
۲ اَمرداد ۱۳۹۷ ۱۳:۲۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید