اخبار

دیدگاه: تضمین سلامت جسم و روان کارگران با ورزش(حسن نوری مدیرکل خراسان شمالی)

دیدگاه: تضمین سلامت جسم و روان کارگران با ورزش(حسن نوری مدیرکل خراسان شمالی)
ورزش کارگری در بخش های همگانی و قهرمانی فعالیت گسترده ای داشته و در سال های اخیر شاهد افزایش اعزام نمایندگان استان به رقابت های متعدد و فراهم نمودن بستر برای فعالیت ورزشی جامعه کار و کارگری هستیم .

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی و به نقل از روزنامه اتفاقیه : رئیس انجمن شنای کارگران کشور و مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در نشست با خبرنگار اتفاقیه می گوید: ورزش کارگری در بخش های همگانی و قهرمانی فعالیت گسترده ای داشته و در سال های اخیر شاهد افزایش اعزام نمایندگان استان به رقابت های متعدد و فراهم نمودن بستر برای فعالیت ورزشی جامعه کار و کارگری هستیم .

حسن نوری معتقد است : با حداقل ها خدمات ورزشی را به جامعه کارگری ارائه می دهیم تا سلامت جسم و روحشان تضمین شود . قطعاٌ استعدادهای ورزشی خوبی داریم که شرایط ورود به رقابت های متعدد را دارند و همین امر سبب تشکیل فدراسیون کارگری شده است .

وی تاکید می کند: خراسان شمالی در 4 سال اخیر جزء استان های برتر در حوزه ورزش کارگری شناخته شده است .

وی از برگزاری میزبانی مسابقات کشوری، اعزام تیم های استانی به مسابقات قهرمانی کشور و  به عنوان آیتم هایی یاد می کند که سبب شده خراسان شمالی جزء استانهای برتر در حوزه ورزش کارگری شناخته شود .

وی معتقد است : برنامه ریزی و تعامل و از سویی تقویت نیروی انسانی از عواملی است که سبب شده در برنامه های متعدد ورزشی موفق و در عرصه های متعدد حرفی برای گفتن داشته باشیم . 

وی به فعالیت 20 انجمن فعال و 12 انجمن در حال توسعه ورزش کارگری اشاره و اضافه کرد: میزبانی سه دوره مسابقه کشوری را پیش رو داریم و با همت و برنامه ریزی قطعاٌ میزبانی هایی در شان استان خواهیم داشت .

۶ اَمرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۰۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید