اخبار

معرفی ورزشگاههای کارگری اصفهان ؛ 7 مجموعه به اضافه فضاهای ورزشی کارخانجات بزرگ

معرفی ورزشگاههای کارگری اصفهان ؛ 7 مجموعه به اضافه فضاهای ورزشی کارخانجات بزرگ
علاوه بر 7 مجموعه ورزش کارگری که در استان واقع شده و همگی هم فعالیت دارند کارخانجات بزرگی مثل ذوب آهن – فولاد مبارکه و بسیاری از کارخانجات موجود دراستان دارای مجموعه ها و فضاهای ورزشی اند که مورد استفاده کارگران هر بخش واقع می شود و از این رو ورزش کارگری در قطب صنعتی ایران زنده و جاری است.
اصفهان در ورزش کارگری هم مانند سایر بخش ها دارای تشکیلاتی منظم و پرکار و حسابشده است.

این استان از همان ابتدا در ورزش کارگری جزو استانهای پیشرو بود و اکنون نیز در تمامی رویدادهای ورزش کارگری در ردیف فعال ترین ها است و بلحاظ مشارکت کارگران و سرانه ورزش کارگری جزو بهترین های کشور است.

علاوه بر  7 مجموعه ورزش کارگری که در استان واقع شده و همگی هم فعالیت دارند کارخانجات بزرگی مثل ذوب آهن – فولاد مبارکه و بسیاری از کارخانجات موجود دراستان دارای مجموعه ها و فضاهای ورزشی اند که مورد استفاده کارگران هر بخش واقع می شود و از این رو ورزش کارگری در قطب صنعتی ایران زنده و جاری است.

استان اصفهان دارای 7 مجموعه ورزشی کارگری است که از این 7 مجموعه سه تمجموعه در شهر اصفهان و حومه است و 4 مجموعه دیگر در شهرستان های استان قرار دارد.

*ورزشگاه کارگران در چهار باغ

اولین مجموعه کارگری شهر اصفهان در منطقه معروف چهار باغ واقع شده با امکانات ورزشی و رفاهی.

سوییت هایی که در این مجموعه احداث شده محلی مناسب برای مسافرینی است که در قالب ماموریت های کارگری و ورزشی به اصفهان سفر می کنند.

6 واحد سوییت مجهز و خوب در ورزشگاه کارگران چهارباغ احداث شده که برای برخی اردوها و مسابقات مهم و کم جمعیت هم محل مناسبی است.

رستورانی با گنجایش 200 نفر و سالن غذاخوری با گنجایش 300 نفر تفریبا مجموعه شماره یک کارگران اصفهان را کامل کرده است.

مدارس فوتبال چهارباغ در ردیف بهترین های استان است و استخر سرپوشیده به اضافه سالن بدنسازی را هم باید به امکانات یکی از ورزشگاههای کارگری در نصف جهان اضافه کرد به همراه یک سالن سرپوشیده و چند منظوره .

*ورزشگاه کارگران قدس اصفهان

مجموعه دوم کارگران شهر اصفهان به نام مجموعه قدس دارای زمین فوتبال و سالن چند منظوره و و مانژ سوار کاری است که این مجموعه را متمایز از بقیه کرده است.

استخر سرپوشیده قدس کارگران به پیشرفت 50 درصدی رسیده و سالن بدنسازی هم در مجموعه فعال و برقرار است.

یک خوابگاه 4 طبقه هم در مجموعه دیده شده که برای اردوها و مسابقات و مسافران و ماموریت های ورزشی فضای مناسبی است.

*مجموعه شماره 3 با تالار معروفش

مجموعه شماره سه کارگران اصفهان مجهز به تالاری با گنجایش 200 نفر و یک سالن چند منظوره و سالن بدنسازی است.

اتفاقا هر سه مجموعه فعال و پویاست و استفاده بهینه از آنها صورت می گیرد که بیانگر فعالیت خوب و موثر مدیریت ورزش کارگری استان اصفهان و همکاران زحمتکش جواد شیرانی می باشد. مهدی خراطی مدیر روابط عمومی ورزش کارگری اصفهان هم از جمله فعالترین ها در کشور است و همه روزه شاهد اخبار و تصاویر و گزارش ها وی هستیم.

ورزشگاههای شهرهای استان را در شماره بعدی معرفی خواهیم کرد.

 

۸ اَمرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۳۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید