اخبار

تجلیل اداره کل امور ورزشی از مقام خبرنگار

تجلیل اداره کل امور ورزشی از مقام خبرنگار
در دیدار صمیمی مدیرکل امور ورزشی کارگران با تعدادی از خبرنگاران ورزشی که به مناسبت روز خبرنگار برگزار شد از جایگاه و مقام رفیع خبرنگاران قدردانی شد.

در دیدار صمیمی مدیرکل امور ورزشی کارگران با تعدادی از خبرنگاران ورزشی که به مناسبت روز خبرنگار برگزار شد از جایگاه و مقام رفیع خبرنگاران قدردانی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور ورزشی ، در این نشست ابتدا فرزاد حیدری ضمن ارج نهادن به شهدای رسانه و شهید محمود صارمی خبرنگار شهید خبرگزاری جمهوری اسلامی گفت: رسانه هانقش بسیار مهمی در توسعه و گسترش ورزش به معنای عام نزد افکار عمومی دارند و از آنجا که هدف ما از ورزش تندرستی و سلامتی نیروی کار به منظور صیانت از این قشر پرتلاش و زحمت کش می باشد انتظار داریم رسانه ها کمک کنند تا با یک فرهنگ سازی خوب و مناسب سرانه ورزش کارگران افزایش یاید.

در این نشست که خانم خواجه نژاد و احمد اسناوندی معاونین اداره کل امور ورزشی نیز حضور داشتند با اهدای تندیس و لوح یادبود از تعدادی از خبرنگاران ورزشی نویس تجلیل به عمل آمد.

متن تقدیر نامه خبرنگاران در ادامه می آید:  

                                                          «ن والقلم و ما یسطرون»

                                                        سوگند به قلم و آنچه می‌نویسد

 

              17 مرداد ماه «روز خبرنگار » یاد روز باشکوه تلاشگران عرصه اندیشه و قلم را به حضور  شما خبرنگار فرهیخته و گرانمایه تبریک عرض نموده وضمن پاسداشت خاطره شهدای اصحاب رسانه،تلاش شما عزیزان را در برافروختن چراغ اطلاع‌رسانی مستقل و مسئولانه ارج می‌نهم.

بی شک،دستیابی به قله‌های پیشرفت،سربلندی و سعادت کشور ، مراقبت از منافع ملی و مصالح مردم به خصوص توسعه ورزش و تندرستی برای گردانندگان چرخ تولید و صنعت بسی مهم و حیاتی است که صیانت از کار و کارگر با ورزش ارتباطی مستقیم دارد.

بر خود لازم می دانم به عنوان متولی ورزش کارگری اهتمام مسئولانه شما را در توجه به ورزش کارگری و تندرستی خانواده های بزرگوار ایشان و روایت عشق، آزادی و حق گویی در عرصه آگاهی  جامعه را ارج نهم و به نمایندگی از این قشر عظیم و دلسوز جامعه کارگری از همکاری صمیمانه شما با این عزیزان نهایت سپاس قدردانی را داشته باشم.

                                                       فرزداد حیدری

                                            مدیرکل امور ورزشی کارگران

۲۱ اَمرداد ۱۳۹۷ ۱۴:۵۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید