اخبار

​ده روز پرکار برای اردبیل با سه رویداد ورزش کارگری/ علی مهری: هم میزبان خوبی خواهیم بود هم در جشنواره با شایستگی شرکت می کنیم

​ده روز پرکار برای اردبیل با سه رویداد ورزش کارگری/ علی مهری: هم میزبان خوبی خواهیم بود هم در جشنواره با شایستگی شرکت می کنیم
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون و کار رفاه اجتماعی دومین جلسه هیات اجرایی مجموعه های ورزش کارگران استان اردبیل به ریاست دکتر رحیمی رئیس هیات اجرایی مجموعه های ورزشی کارگران در محل سالن جلسه این اداره کل و با حضور اعضای این هیات برگزار گردید.

ده روز پرکار برای اردبیل با سه رویداد ورزش کارگری/ علی مهری: هم میزبان خوبی خواهیم بود هم در جشنواره با شایستگی شرکت می کنیم

به  گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون و کار رفاه اجتماعی دومین جلسه هیات اجرایی  مجموعه های ورزش کارگران استان اردبیل به ریاست دکتر رحیمی رئیس هیات اجرایی مجموعه های ورزشی کارگران  در محل سالن جلسه این اداره کل و با حضور اعضای این هیات برگزار گردید.

در این جلسه دکتر رحیمی ضمن تبریک به مناسبت عید قربان و فرارسیدن هفته دولت گفت: میزبانی رشته کاراته در تاریخ  10لغایت 12 شهریور و رشته دوومیدانی در تاریخ 17 لغایت 19 شهریور در اردبیل برگزار خواهد شد که باید میزبانی هرچه بهتر و با شکوه برگزار گردد.

همچنین علی مهری دبیر هیات اجرایی مجموعه های فرهنگی و ورزشی کارگران گزارش اجمالی از اقدامات انجام یافته میزبانی دو رویداد ورزش کارگری و طرح جشنواره تفریحی، خانوادگی کارگران و اعزام تیم های منتخب کارگری به مسابقات کشوری ارائه نمود .

علی مهری با بیان اینکه علیرغم میزبانی دو رویداد بزرگ در دهه دوم شهریورماه ، استان اردبیل در جشنواره خانوادگی هم حضوری پر شور خواهد داشت افزود: واقعا کار دشوار و تقویم فشرده ایی داریم. 

ما باید میزبانی دو رویداد مهم کارگری را به خوبی مد نظر داشته باشیم و از طرفی اعزام یک گروه ده نفره خانوادگی از استان به جشنواره خانوادگی سنگاچین نیاز به بر نامه ریزی دقیق و مدون و منظم دارد و باید هر سه رویداد را به بهترین شکل انجام دهیم که با درایت مدیران محترم اداره کل و همکاران خوبمان در بخش های مختلف به امید خدا از هر سه رویداد سربلند بیرون خواهیم آمد.

۵ شهریور ۱۳۹۷ ۱۸:۱۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید