اخبار

در مراسم افتتاحیه مجموعه ورزشی کارگران دماوند/ محسنی بندپی: افزایش فضاهای ورزشی جامعه را از آسیب های اجتماعی دور می کند

در مراسم افتتاحیه مجموعه ورزشی کارگران دماوند/ محسنی بندپی: افزایش فضاهای ورزشی جامعه را از آسیب های اجتماعی دور می کند
سرپرست وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، یکی از استراتژی های راهبردی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی را توجه به ورزش کارگری و توسعه فضاهای فرهنگی و ورزشی دانست و گفت : افزایش فضاهای ورزشی جامعه را از آسیب های اجتماعی دور می کند .
 
به گزارش مرکز روابط عمومی واطلاع رسانی وزارت تعاون ، کار ورفاه اجتماعی" انوشیروان محسنی بندپی" شامگاه سه شنبه ششم شهریور، در آئین افتتاح پروژه مجتمع فرهنگی ورزشی کارگران شهرستان دماوند از تلاش های پنج ساله علی ربیعی وزیرسابق تعاون ، کار و رفاه اجتماعی برای پیشرفت ورزش کارگری تقدیر کرد و گفت : وی با  شناخت دقیق و عمیق از جامعه کارگری توجه به سرمایه های اجتماعی را در وزارت تعاون ،کار ورفاه اجتماعی نهادینه و به گسترش ارائه خدمات سلامت توجه ویژه ای کرد . 
محسنی بندپی اضافه کرد : دولت توجه ویژه ای به وضعیت معیشتی ، مشکلات ،  مسائل و سختی های قشر حقوق بگیر جامعه دارد .
وی تصریح کرد : یکی از راهبردهای دولت حمایت های اجتماعی از کارگران و حقوق بگیران حداقلی است .دولت تصمیم دارد  در شرایط سختی که استکبار جهانی برای کشورمان فراهم کرده است حمایت های همه جانبه ای ازکارگران و زحمت کشان حوزه تولید کشور داشته باشد . 
سرپرست وزارت تعاون  ،کار ورفاه اجتماعی اظهار کرد : امیدواریم بتوانیم شرایط بهتری برای افزایش روحیه ، نشاط ، شادابی و  توان کارگران سراسر کشور فراهم کنیم .
۷ شهریور ۱۳۹۷ ۱۶:۳۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید