اخبار

صادقی فر در آیین افتتاح دومین جشنواره تفریحی، رفاهی و ورزشی کارگران

راه اندازی حدود ۳۰۰ مجموعه تفریحی ورزشی کارگری در سراسر کشور

راه اندازی حدود ۳۰۰ مجموعه تفریحی ورزشی کارگری در سراسر کشور
معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی از راه اندازی حدود ۳۰۰ مجموعه تفریحی ورزشی در سراسر کشور به زودی خبر داد .
به گزارش مرکز روابط عمومی واطلاع رسانی وزارت تعاون ،کارورفاه اجتماعی ابراهیم صادقی فر، در آیین افتتاح دومین جشنواره تفریحی، رفاهی و ورزشی کارگران با حضور کارگران و خانواده ای آنان گفت :  هدف های بهداشتی ، تندرستی، پرورشی ، اخلاقی ، روانی و اجتماعی از جمله اهدافی هستند که از ورزش و تفریحات سالم مطالبه می شود.
وی تصریح کرد : ورزش و تفریحات سالم، امری خواستنی است و در گستره تاریخ ودر همه فرهنگها و ملل،این مهم همواره مورد توجه بوده و همه بر  اهمیت آن  آگاهند .
معاون فرهنگی ، اجتماعی وزارت تعاون ، کارورفاه اجتماعی اشاره کرد : در زندگی ماشینی امروز و شرایط پر استرس کاری، کارآمدترین ابزار برای تلطیف سختی کار و ایجاد نشاط اجتماعی در جامعه ورزش است  وزارت تعاون ، کارورفاه اجتماعی برای   احداث مکان های ورزشی وفضایی برای   تفریحات سالم کارگری اقدامات مهمی داشته است .
  صادقی فر در بخش دیگر این برنامه پیام سرپرست وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی به این جشنواره را نیزقرائت کرد .
گفتنی است انوشیروان محسنی بندپی در این پیام ضمن تبیین اهمیت تفریحات سالم و ورزش در سلامت جسمی و روحی افراد جامعه، بر لزوم ترویج ورزش همگانی در بین احاد جامعه کار و تلاش بویژه زنان شاغل تاکید است .
شایان ذکر است دومین جشنواره تفریحی و ورزشی کارگران به مدت ۳ روز از ۱۴لغایت ۱۶ شهریورماه در مجموعه تفریحی ورزشی کارگران سنگاچین انزلی درحال برگزاری است .
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید