اخبار

جشنواره تمام شد ولی دوستی ها تازه شروع شده است

رستمی از شیشه همدان: دوست دارم همه کارگران ایران از جشنواره استفاده کنند

رستمی از شیشه همدان: دوست دارم همه کارگران ایران از جشنواره استفاده کنند
از همه بزرگوارانی که در جشنواره حضور داشتند تقاضا می کنیم عکس و خاطره و هرچیز بیاد ماندنی که از جشنواره دارند برایمان ارسال کنند تا در سایت خبری و در کانال اداره کل بازتاب دهیم.

جشنواره دوم هم با همه خوبی ها و خوشی ها و زفاقت ها و دوستیها همراه با لحظات خوش و بیاد ماندنی اش در سنگاچین به پایان رسید ولی باب دوستی ها تازه باز شده و خانواده هایی که از 6 استان شمال غرب و غرب کشور به این جشنواره آمده بودند حتما این روزها با مرور خاطرات جشنواره تفریحی ورزشی سنگاچین دلشان برای همسفران سه روزه تنگ خواهد شد.

اما متولیان اداره کل امور ورزشی و در راس همه وزارت تعاون و کار و رفاه که معاون خود دکتر صادقی فر را برای همراهی و بودن در کنار کارگران در سنگاچین داشت این نوید را دادند که تعداد جشنواره ها بیشتر شود و از این به بعد در سطح استانی و منطقه ای و ملی با ابعاد مختلفی تداوم یابد.

برای اینکه خاطرات جشنواره را دوباره برای شما عزیزان زنده نگه داریم گفت و گوهایی را به تعدادی از خانواده ها در جریان برگزاری جشنواره انجام دادیم که برایتان نقل می کنیم.

ضمنا از همه کارگرانی که در جشنواره حضور داشتند تقاضا می کنیم عکس و خاطره و هرچیز بیاد ماندنی که از جشنواره دارند برایمان ارسال کنند تا در سایت خبری و در کانال اداره کل بازتاب دهیم.

اولین مهمان مصاحبه ما آقای رستمی از همدان است:

 آقای رستمی از شرکت شیشه همدان برای نخستین بار بود که از مجموعه رفاهی ورزشی کارگران سنگچین استفاده میکرد' با جناب رستمی لحظاتی در حین جشنواره همکلام شدیم' ماحصل گفته های جناب رستمی که با فرزند ۴ ساله اش همراه بود در ادامه می آید: من حقیقتا وقتی وارد اینجا شدم باور نمی‌کردم که متعلق به خودمان یعنی کارگرها باشد' باور کنید پیش خانواده ام سربلند شدم و احساس غرور کردم که ما را اداره کار به این مجموعه زیبا آورده است' من می خواهم از اداره کل ورزشی تقاضا کنم که تا می توانند تبلیغات کنند تا کارگران کشور بدانند که چنین فضاهایی متعلق به خودشان وجود دارد' بنده تازه همین امسال ا ز طریق شرکت شیشه همدان مطلع شدم که باید برای جشنواره اعزام شویم ولی اصلا نمی‌دانستم که یک چنین مجتمع زیبا مجهزی متعلق به کارگران است'

۱۹ شهریور ۱۳۹۷ ۰۹:۰۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید