اخبار

مسول کمیته فوتسال کارگران منصوب شد/ رمضی: حذف ورودی تیم ها باعث رونق ورزش کارگری می شود

مسول کمیته فوتسال کارگران منصوب شد/ رمضی: حذف ورودی تیم ها باعث رونق ورزش کارگری می شود
طی حکمی از سوی دکتر رمضی،رئیس فدراسیون ورزش کارگری جمهوری اسلامی ایران دکتر رحیمی،مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل بعنوان مسئول کمیته فوتسال کارگران کشور منصوب شد.
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل، جواد رمضی سرپرست فدراسیون ورزش کارگری کشور که در جمع مسئولین هیات ورزش کارگری استان اردبیل حضور یافته بود، توسعه ورزش سلامت محور را از اهداف اصلی فدراسیون ورزش کارگری عنوان کرد و گفت: برای سال جاری 85 رویداد ورزشی در حد تیم های ملی تدوین شده است که در حال برگزاری است.
وی افزود: تدوین این رویداد ورزشی کاملا زمانبدی شده است که در اختیار انجمنها و مسئولین قرار گرفته است.
رمضی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: ما رویکرد جدیدی را در تحول ورزشی در پیش گرفته ایم تا از همه ظرفیت های موجود در جهت پیشرفت ورزش کارگری استفاده نماییم .
سرپرست فدراسیون ورزش کارگری از حذف ورودی تیم ها خبر داد و گفت: ما باحذف ورودی خواستیم تا تیم های شهرستانی با شرایط بهتری در مسابقات شرکت کنند تا سطح کیفی این مسابقات ارتقاء یافته و در روند تسهیل حضور تیمها در رقابت های ورزشی گامهای مهمتری برداریم.

رمضی از اقدامات اخیر فدراسیون پخش زنده رقابتهای ملی کارگری را از شبکه های سراسری یاد آور شد و اظهار کرد: با پخش مسابقات به صورت زنده میتوان اسپانسرهای قوی در جهت براورد مالی تیمها پیدا کرد و بواسطه حضور تیمها در مسابقات انتخاب برای بازیهای ملی از بین شرکت کنندگان استانی انجام خواهد پذیرفت.
همچنین طی حکمی از سوی دکتر رمضی،رئیس فدراسیون ورزش کارگری جمهوری اسلامی ایران دکتر رحیمی،مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل بعنوان مسئول کمیته فوتسال کارگران کشور منصوب شد.

۱۹ شهریور ۱۳۹۷ ۱۷:۵۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید