اخبار

فوتسال کارکنان وزارتخانه و سازمانهای تابعه ؛

تیم ستاد مرکزی فرداشب دومین دیدارش را برگزار می کند

تیم ستاد مرکزی فرداشب دومین دیدارش را برگزار می کند
تیم فوتسال ستاد وزارت خانه در هفته اول این مسابقات با هدایت احمد اسناوندی در دیداری پرگل توانست با نتیجه 6 بر 1 تیم صندوق بازنشستگی فولاد را از سری مسابقات فوتسال بین تیمهای وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و سازمان های تابعه شکست دهد .
در دومین هفته مسابقات فوتسال کارکنان وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی با سازمان های تابعه فردا شب(سه شنبه شب) تیم فوتسال کارکنان ستاد مرکزی به میدان می رود تا دومین دیدار خود را در این مسابقات برگزار کند.

تیم فوتسال ستاد وزارت خانه در هفته اول این مسابقات با هدایت احمد اسناوندی  در دیداری پرگل توانست با نتیجه 6 بر 1 تیم صندوق بازنشستگی فولاد را از سری مسابقات فوتسال بین تیمهای وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و سازمان های تابعه شکست دهد .

سه گل از شش گل بازی توسط  همکار خوبمان علی سلطانپور بازیکن خوش تکنیک و آماده این روزهای فوتسال کارکنان به ثمر رسید و علی سلطانپور نشاند داد که عزمی جدی برای کسب عنوان آقای گلی این مسابقات دارد.

عکس تیم فوتسال ستاد مرکزی و بازیکنان و مربی این تیم احمداسناوندی را در تصویر روبرو مشاهده می کنید.

هدف از برگزاری این مسابقات ایجاد شور و نشاط بین کارکنان است و شکست و پیروزی بهانه ایی برای داغ شدن و بالارفتن انگیزه بین تیم هاست. در نهایت مهم  و هدف اصلی از مسابقات تحرک و ایجاد دوستی های بیشتر و شادابی و نشاط مجموعه کارکنان می باشد.

۲۳ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید