اخبار

با گرامیداشت هفته بسیج

سردار غیب پرور: ورزش زبانی همه فهم و درک دارد / ورزش نیاز به مدیران بسیجی دارد

سردار غیب پرور: ورزش زبانی همه فهم و درک دارد / ورزش نیاز به مدیران بسیجی دارد
بسیج در همه عرصه ها از جمله عرصه های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، ورزشی، هنری و غیره حضور دارد و در همه آنها حرف برای گفتن دارد. امروز مهندسان ما در تولید نیروگاه های خورشیدی همچنین در بخش های کشاورزی و غیره حضور فعال دارند.

فرمانده سازمان بسیج مستضعفین گفت: تجمع یکصد هزار نفری بسیجیان در ورزشگاه آزادی که با حضور مقام معظم رهبری انجام شد، در تاریخ کشور ماندگار و سند افتخار نظام شد که بدون همکاری وزارت ورزش و جوانان قطعاً امکان پذیر نبود و از این بابت از برادر عزیزم دکتر سلطانی فر تشکر می کنم که با آغوش باز پذیرای بچه های ما بودند و ما هم قول می دهیم چند کار ماندگار در ورزشگاه آزادی برای ورزش کشور انجام دهیم.

، سردار غیب پرور فرمانده سازمان بسیج مستضعفین، در جلسه روسای فدراسیون ها با وزیر و معاونان وزیر ورزش و جوانان، ضمن تبریک ولادت پیامبر اکرم(ص)، امام جعفر صادق(ع) و هفته بسیج، گفتک از برادر ارجمندم دکتر سلطانی فر که زمینه حضور بنده را در این جلسه بسیار خوب که مدیران ارشد ورزش کشور حضور دارند فراهم کردند، تشکر می‌کنم.
وی در بخش اول سخنانش به معرفی بسیج پرداخت و گفت: بسیج متعلق به همه ملت است و تلاش بسیج این است که به جناح و دیدگاه سیاسی خاصی تعلق نداشته باشد. بسیج برای انقلاب است و هر کسی که کشور و شهدا را دوست داشته باشد و منافع ملی برایش مهم باشد و همچنین دلبند رهبر فرزانه انقلاب باشد، لاجرم بسیجی است، حتی اگر کارت و پرونده هم در بسیج نداشته باشد.
سردار غیب پرور ادامه داد: بسیج در همه عرصه ها از جمله عرصه های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، ورزشی، هنری و غیره حضور دارد و در همه آنها حرف برای گفتن دارد. امروز مهندسان ما در تولید نیروگاه های خورشیدی همچنین در بخش های کشاورزی و غیره حضور فعال دارند.
وی افزود: بسیج مسیر را برای تعامل و ارتباط همه دستگاه‌ها هموار کرده است و به قول رهبر معظم انقلاب اسلامی بسیج کلید طلایی مشکلات کشور است. ما هم باید شأن بسیجی بودن خود را حفظ کنیم و آنجا که نیاز نظام است ورودی انقلابی، موثر و کم هزینه داشته باشیم همانگونه که در زلزله اخیر کرمانشاه اولین نیروهای خدمات دهنده از بسیجیان بودند.
فرمانده سازمان بسیج مستضعفین گفت: بسیج از برکات امام راحل و صدقه جاریه حضرت امام خمینی (ره) محسوب می شود.
سردار غیب پرور در بخش دیگری از سخنانش به انعقاد تفاهم نامه با وزارت ورزش و جوانان اشاره کرد و افزود: این تفاهم نامه می تواند نقطه عطفی در ورزش کشور باشد.
وی توضیح داد: کشور ما یک کشور جوان است که جوانانش راغب به ورزش هستند. ورزشی که زبانی همه فهم و درک دارد و عرضه ای است که همه مجذوبش می شوند.
سردار غیب پرور گفت: ما باید ذائقه جوانان را بشناسیم که امروز ورزش، هنر، فضای مجازی ذائقه جوانان کشور است.
فرمانده بسیج کل کشور با بیان این که بسیج گسترده‌ترین شبکه مردمی را در اختیار دارد، افزود: بسیج توانسته است در این سال‌ها ۲۳۰۰ سالن ورزشی تحت عنوان سالن صالحین و ۹ دی در سراسر کشور احداث کند که هیچ کدام از این پروژه‌ها پادگانی نیست و همه آنها در اختیار مردم قرار دارد و ان شاءالله این اماکن را در سال بعد هم توسعه خواهیم داد.
وی اظهار داشتک هر چقدر زیرساخت های ورزشی را توسعه دهیم، می‌توانیم به بروز و ظهور جوانانی که استعداد های زیادی در رشته های مختلف دارند کمک کنیم و امیدوارم کار خوبی که امروز با مجموعه وزارت ورزش و جوانان آغاز شد نقطه عطفی برای یک حرکت جدید در ورزش کشور باشد.
سردار غیب پرور با اشاره به اهمیت ورزش قهرمانی و همگانی در کشور گفت: هر دو بخش قهرمانی و همگانی از نیازهای جامعه ۸۰ میلیونی ماست و ما هم به عنوان بسیج تمام و کمال در خدمت ورزش هستیم و دوستان ما در استانها و شهرستانها آماده خدمت به جوانان کشور هستند.
فرمانده سازمان بسیج مستضعفین در بخش پایانی صحبت های خود به تجمع یکصد هزار نفری بسیجیان در ورزشگاه آزادی که با حضور مقام معظم رهبری انجام شد، اشاره کرد و افزود: این حرکت در تاریخ کشور ماندگار و سند افتخار نظام شد که بدون همکاری وزارت ورزش و جوانان قطعاً امکان پذیر نبود و از این بابت از برادر عزیزم دکتر سلطانی فر تشکر می کنم که با آغوش باز پذیرای بچه های ما بودند و ما هم قول می دهیم چند کار ماندگار در ورزشگاه آزادی برای ورزش کشور انجام دهیم.

۶ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۵۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید