اخبار

اعلام اسامی برندگان مسابقه کتبی هفته تربیت بدنی و ورزش

اعلام اسامی برندگان مسابقه کتبی هفته تربیت بدنی و ورزش
نکته جالب توجه حضور 250 نفر از همکاران در مسابقه فوق بود که آمار جالب توجهی است و اما جالبتر از همه نسبت بانوان شرکت کننده بود که تقریبا یک و نیم برابر آقایان را نشان می دهد.

 

 اداره کل امور ورزشی به عنوان مرجع سیاستگذاری و نظارت بر حوزه ورزش کارگری تاکنون توانسته با برنامه ریزی در خصوص برگزاری مسابقات ورزشی کارگران و اجرای برنامه های مفرح و نشاط آور و همچنین در اختیار قرار دادن اماکن رفاهی نقش بسزایی در توسعه ورزش همگانی و سلامت محور در جامعه کار و تولید داشته باشد.

همچنین این اداره کل با توجه به عضویت در ستاد بزرگداشت هفته تربیت بدنی اقدام به طراحی مسابقه ورزشی برای همکاران و کارکنان وزارت متبوع  کرد که با استقبال بسیار خوبی مواجه شد.

هدف عمده از برگزاری این مسابقه کتبی و سراسری آشنایی بیشتر همکاران با قوانین و اساسنامه ها و فعالیت های ورزش کارگری و سلامت محور و تئجه همکاران گرانقدر به ورزش به عنوان بهترین وسیله تندرستی و سلامتی بود .

پس از پایان مهلت مقرر و دریافت تمامی پاسخ ها به قید قرعه تعدادی از همکارانی که در مسابقه شرکت کرده بودند و پاسخ های صحیح داده بودند انتخاب و جوایزی به رسم یاد بود از سوی اداره کل امور ورزشی به ایشان اهدا شد.

نکته جالب توجه حضور 250 نفر از همکاران در مسابقه فوق بود که آمار جالب توجهی است  و اما جالبتر از همه نسبت بانوان شرکت کننده بود که تقریبا یک و نیم برابر آقایان را نشان می دهد.

152 نفر از بانوان و 98 نفر هم از آقایان در مسابقه شرکت کردند.

از بین پاسخ های ارسالی هم 192 نفر پاسخ صحیح دادند که 104 را بانوان و 88 نفر را هم آقایان تشکیل می دهند.

و اما همکارانی که به قید قرعه انتخاب و جوایز خود را دریافت کردند به قرار زیر می باشند: (بیان این نکته ضروری است که سعی شده برندگان از همه معاونت ها انتخاب شوند تا مساوات و عدالتبین همکاران برقرار باشد)

*آقایان:

آقای محمد پاکیزه صیقلانی (دفتر امور فرهنگی)

آقای حسین صفری(حراست)

آقای مهرداد میراحسنی(هدایت نیروی کار)

آقای عبداللطیف کر(منابع انسانی –آموزش)

*بانوان:

خانم سیده مرجان دبیری(امور بیمه ای)

خانم اکرم توانای خشکرودی(حوزه وزارتی)

خانم صغری براتی(تعاون)

خانم شهناز نظری(بازرسی کار)

خانم زهرا سعید آذری (فناوری اطلاعات)

خانم فاطمه قاسمی (مرکز آمار)

۱۰ آذر ۱۳۹۷ ۱۴:۰۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید