اخبار

گزاش جشنواره یلدای کارگری کرمان از شهر بابک

گزاش جشنواره یلدای کارگری کرمان از شهر بابک
جشنواره یلدای کارگری استان کرمان همچون سایر استانها روز 28 آذرماه در شهر بابک این استان با شکوه و شور و نشاط فراوان برگزار شد و کارگران و خاواده های ایشان یک روز بیاد ماندنی را کنار هم سپری کردند.

در جشنواره یلدای کارگری شهر بابک که در آستانه ولادت حضرت امام حسن عسکری(ع) برپا شد حلاوت و شیرنی جشن کارگران شور و حال خاصی پیدا کرد.


به گزارش روابط عمومی اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان شهربابک ، جشن ولادت حضرت امام حسن عسکری و جشن شب یلدا با همکاری روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری شهربابک و اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی با حضور  کارگران شهرداری و خانواده ایشان در محل کانون امام خمینی شهربابک برگزار شد . 
در این جشن تلاوت قران . خیر مقدم شهردار. مسابقه هندوانه خوری . صندلی داغ . مسابقه بیت خوانی بچه ها . اجرای موسیقی و استنداپ کمدی . شعر خوانی ، تئاتر ،  سخنرانی و تقدیر تشکر کرهانی رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی از زحمات کارگران شهرداری و شهردار شهربابک از جمله برنامه های این جشن بود .

کرهانی در خصوص نقش کارگران در پیشرفت جامعه و نقش کارگران شهرداری و شهردار  در پیشرفت و رشد شهر  مطالبی را بیان داشت. در پایان این جشن تقدیرنامه ای از طرف اسماعیلی مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان کرمان به مرشیدی شهردار شهربابک اهدا شد همچنین لوح سپاس و هدایایی از طرف کرهانی رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهربابک به ۱۲ نفر از کارگران نمونه شهرداری  شهربابک اهدا شد.

۲۳ دی ۱۳۹۷ ۰۹:۰۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید