اخبار

دومین المپیاد سراسری اتحادیه بانوان کارگر؛

حیدری: هزینه کردن در ورزش سرمایه‌گذاری است

حیدری: هزینه کردن در ورزش سرمایه‌گذاری است
مدیرکل امور ورزشی وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی با تاکید بر اینکه هزینه در ورزش سرمایه‌گذاری است از بانوان کارگر خواست ورزش را به عنوان یکی از ضرورتهای زندگی هم برای خود و هم فرزندان پیگیری کنند.

به گزارش اداره کل امور ورزشی ،  فرزاد حیدری در افتتاحیه دومین المپیاد ورزشی بانوان کارگر با اشاره به برگزاری این المپیاد با همت زنان اتحادیه کارگر گفت: اولین دوره  این مسابقات در کرمان با حضور 18 استان در 4 رشته ورزشی برگزار شد اما امسال و در دومین دوره با همت خانه کارگر 21 استان و بیش از 250 بانوی کارگر در این مسابقات حضور پیدا کرده‌اند.

وی افزود: وزارت تعاون به عنوان متولی صیانت از نیروی کار به صورت ویژه به ورزش کارگران اهمیت داده و در این زمینه برنامه‌ریزی دارد زیرا شعار ما هم نشاط، سلامتی و بهره‌وری هست.

حیدری با بیان اینکه معتقدیم هزینه در ورزش سرمایه گذاری است، اظهار داشت: اگر بتوانیم کارگران سالمی داشته باشیم بهره‌وری کارگاه و بنگاه‌ها هم افرایش می‌یابد، بانوان کارگر هم که باید ورزش را به عنوان یکی از ضرورتهای زندگی هم برای خود و هم فرزندان پیگیری کرده تا ورزش جز سبد خانواده شود و آن را هزینه مازاد نبینند.

به گفته وی دبیرخانه دائمی این المپیاد تشکیل شده تا این مسابقات هرساله در یکی از استانهای کشور برگزار شود.

۱۲ اسفند ۱۳۹۷ ۰۹:۳۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید