اخبار

دیدار همکاران اداره کل ورزشی با دکتر صادقی فر / بهترین عیدی: یار مهربان

دیدار همکاران اداره کل ورزشی با دکتر صادقی فر /  بهترین عیدی: یار مهربان
کتاب ، این مهربانترین یار و همراه انسان بواقع یکی از موثر ترین و قابل دسترس ترین ابزار برای تفکر و تامل و دانستن بیشتر انسان است و این مقدمه سنخیت خوبی با دیدار همکاران اداره کل امور ورزشی با دکتر صادقی فر دارد.

 

بزرگی درحال مطالعه بود که ممهانی وارد شد.

مهمان پس از سلام و احوالپرسی گفت استاد را تنها می بینم.

استا گفت تنها الان شدم که تو وارد شدی.

****

حقیقتا میزان مطالعه و کتابخوانی در کشورما بسیار پایین است و تقریبا در ردیف های آخر از لحاظ سرانه مطالعه قرار داریم.

در حالیکه اگر یک صدم وقت خود را بجای پرداختن در فضای مجازی به مطالعه بپردازیم تاثیر مثبت آن را در همه ابعاد زندگی و اجتماع خواهیم دید.

کتاب ، این مهربانترین یار و همراه انسان بواقع یکی از موثر ترین و قابل دسترس ترین ابزار برای تفکر و تامل و دانستن بیشتر انسان است و این مقدمه سنخیت خوبی با دیدار همکاران اداره کل امور ورزشی  با دکتر صادقی فر دارد.

مدیرکل و کارکنان اداره کل امور ورزشی در دیدار با دکتر صادقی فر معاون فرهنگی و اجتماعی بهترین عیدی خود را از وی دریافت کردند.

در پایان دیدار کارکنان اداره کل امور ورزشی با معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی دکتر صادقی فر به هر کدام از همکاران یک جلد کتاب با امضای خود هدیه داد تا اهمیت کتاب و کتابخوانی را با اینکار بیان کرده باشد.

هرچند اشتیاق ما و همکاران برای دریافت بیش از یک جلد کتاب بیانگر علاقه وافر همکاران اداره کل ورزشی به مطالعه را نشان داد! اما بپذیریم که عیدی دادن کتاب کاری بس ارزشمند و فرهنگ ساز در راه جذب مردم به کتابخوانی دارد.

۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ۱۴:۴۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید