اخبار

با حضور وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی

از همکاران ایثارگر معاونت فرهنگی و اجتماعی تجلیل به عمل آمد

از همکاران ایثارگر معاونت فرهنگی و اجتماعی تجلیل به عمل آمد
شایان ذکر است که جناب فرزاد حیدری مدیر کل امور ورزش کارگران نیز از ایثارگران دوران دفاع مقدس می باشد که در این مراسم وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی از وی نیز تجلیل به عمل آورد .همینجا روز جانباز و ولادت باسعادت حضرت ابالفضل العباس را مجددا خدمت همه جانبازان و ایثار گران بخصوص جناب مهندس حیدری تبریک می گوییم.

با حضور وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی ازهمکاران ایثارگر معاونت فرهنگی و اجتماعی در محل نماز خانه شهید بهشتی تجلیل به عمل آمد.

به گزارش روابظ عمومی معاونت فرهنگی و اجتماعی ، همزمان با اعیاد شعبانیه و روز جانباز طی مراسمی که با حضور محمد شریعمتداری وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در نمازخانه ساختمان شهید بهشتی برگزار شد از مقام والای جانبازان و ایثارگران این معاونت تجلیل به عمل آمد.

این مراسم که بعد از اقامه نماز جماعت ظهر و عصر  با حضور حجت الاسلام رشیدی امام جماعت ساختمان شهید بهشتی و دکتر صادقی فر معاون فرهنگی اجتماعی برگزار شد باز 25 نفر از جانبازان و ایثارگران دفاع مقدس توسط وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی تجلیل و قدردانی به عمل آمد.

محمد شریعمتداری در سخنانی کوتاه با بیان اینکه در دوران دفاع مقدس بزرگمردانی از این خاک و سرزمین با رشادهای خود جوانمردانه دفع کردند و اجازه ندادند که یک وجب از خک وطن به دست بیگانه بیفتد گفت:شهدا و ایثارگران نامشان برای همیشه بر صفحات پرافتخار تاریخ این کشور ثبت شده و باید هر لحظه قدردانی این رشادت ها و از خود گذشتیگی ها باشیم.

وی ضمن ادای احترام به مقام والای شهدا گفت: جانبازان و ایثارگران یادگاران همان تفکر صادقانه و پاکی هستند که هدفی جز دفاع از دین و وطن نداشتند و چه عاشقانه این راه را پیمودند و به نظر من هر روز باید ما از این بزرگواران تجلیل کنیم.

وی ادامه داد: شاید برخی تلاش کردند تا بگویند فرهنگ ایثار و شهادت مربوط به یک دوران مشخص بود اما همین امروز که در بخش هایی از وطن سیل آمده و مردم آن مناظق نیاز به کمک دارند می بیبنیم که جوانان با چه عشق و علاقه ایی به کمک هموطنان خود می روند و این فرهنگ و این تفکر در خون و وجود مردم خوب کشورمان نهادینه شده و باید آن را پاس بداریم.

شایان ذکر است که جناب فرزاد حیدری مدیر کل امور ورزش کارگران نیز از ایثارگران دوران دفاع مقدس می باشد که در این مراسم وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی از وی نیز تجلیل به عمل آورد .

همینجا روز جانباز و ولادت باسعادت حضرت ابالفضل العباس را مجددا خدمت همه جانبازان و ایثار گران بخصوص جناب مهندس حیدری تبریک می گوییم.

در ابتدای این مراسم حجت الاسلام رشیدی امام جماعت ساختمان شهید بهشتی در سخنانی حضور شخص وزیر در اوایل سالجاری در این محل را خیر مقدم گفت.

۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۱۴:۰۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید