اخبار

روز دوشنبه 24 تیرماه کلید می خورد

آغاز طرح استعدادیابی از فرزندان کارکنان و کارگران

آغاز طرح استعدادیابی از فرزندان کارکنان و کارگران
​معاون اداره کل امور ورزش کارگران گفت: اولین دوره استعدادیابی فرزندان کارکنان وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در تهران با نظارت کمیته استعداد یابی فدراسیون فوتبال و در استانها برای فرزندان کارگران در چند رشته ورزشیی از روز دوشنبه آینده 24 تیرماه آغاز خواهد شد.
 
معاون اداره کل امور ورزش کارگران گفت:  اولین دوره استعدادیابی فرزندان کارکنان وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در تهران با نظارت کمیته استعداد یابی فدراسیون فوتبال و در استانها برای فرزندان کارگران در چند رشته ورزشیی از روز دوشنبه آینده 24 تیرماه آغاز خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزشی،خانم خواجه نژاد افزود: 
معاونت فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نظر دارد به منظور ایجاد روحیه نشاط و شادابی از طریق پرداختن به ورزش و ایجاد حس رقابت در بین فرزندان کارگران با رویکرد توانمند سازی و استعداد یابی ورزشی دختران و پسران  "طرح غنی سازی اوقات فراغت با نام طرح آینده درخشان" در تابستان سال 1398 در مجموعه های فرهنگی ورزشی کارگران سراسر کشور با مشارکت اجرایی فدراسیون ورزش کارگری و هیئت های استانی برگزار نماید تا با بهره مندی از ظرفیت های موجود در حوزه ورزش کارگری به ایجاد غرور ملی، توسعه فرهنگ نشاط و شادابی و تقویت روحیه، به کشف استعداد های برتر در رشته های معین پرداخته و نسبت به معرفی نخبگان حوزه ورزش در رشته های مختلف در بین فرزندان جامعه کار و تولید و به منظور تحقق آینده درخشان ایشان در حوزه ورزش کشور عزیزمان، گام برداریم.
 
خانم خواجه نژاد افزود: اداره کل امور ورزشی در راستای سیاستگزاری در امر توسعه ورزش در جامعه کار وتولید از طریق نظر سنجی از استان ها و همچنین بهره مندی از آمار و اطلاعات موجود در آمارنامه ورزش کارگران سال 1396، اطلاعاتی را به عنوان نیاز جامعه کارگری در بخش فرزندان کارگر احصا نمود. بدین ترتیب در راستای غنی سازی اوقات فراغت فرزندان کارگر در رده سنی 12 تا 15 سال، رشته های ورزشی ذیل دارای بیشترین متقاضی بوده اند:
در بخش پسران در رشته های فوتبال یا فوتسال –والیبال-تنیس روی میز-شطرنج-کشتی آزاد و فرنگی و در بخش دختران در رشته های والیبال-تنیس روی میز-شطرنج-تکواندو
از اینرو مقرر شد تا از طریق سازمانهای همکار که در بخش مقدمه توصیف شد، نسبت به برنامه ریزی و برگزاری رویدادهای ورزشی و کشف استعدادهای موجود در جامعه فرزندان کارگر اقدام گردد.
معاون اداره کل امور ورزش کارگری اضافه کرد: بدیهی است پس از طی برگزاری رویدادهای استانی، نسبت به برگزاری فینال رقابت ها تحت عنوان جشنواره استعداد یابی از سوی اداره کل امور ورزشی اقدام بعمل خواهد امد  که زمان و مکان آن متعاقباً اعلام خواهد شد.
خواجه نژاد با توضیح اینکه دوره استعدادیابی فرزندان کارکنان وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نیز روز دوشنبه 24 تیرماه در رشته فوتبال کلید خواهد خورد گفت: حدود 50 نفر از فرزندان واجد شرایط ثبت نام کرده اند که طی ۶ الی ۷ جلسه ضمن فراگیری آموزش های لازم، نفرات برگزیده به تیم های معتبر معرفی می شوند.
وی در پایان گفت: واقعا باید از دکتر دادکان تشکر کنم که با رایزنی های خود زمینه استعدادیابی فرزندان کارکنان و کارگران را فراهم آوردند و الان در خانواده ها یک شور و اشتیاقی بین فرزندان بوجود آمده چون در صورت وجود استعداد راهی تیم های باشگاهی و ملی می شوند'
۲۲ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۱۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید