اخبار

جشنواره ؛ راهی به سوی شور و نشاط اجتماعی (پریسا خواجه نژاد معاون اداره کل ورزشی)

جشنواره ؛ راهی به سوی شور و نشاط اجتماعی (پریسا خواجه نژاد معاون اداره کل ورزشی)
یکی از رسالت های مهم و اساسی وزارت تعاون کارورفاه اجتماعی حفظ و ارتقاء سلامت نیروی کار از طریق انجام فعالیت های ورزشی و تفریحی می باشد که این امر موجب افزایش نشاط اجتماعی گردیده و تأثیر بسزایی در روند رشد و توسعه کشور خواهد داشت.

پریسا خواجه نژاد (معاون اداره کل ورزش کارگران)

یکی از رسالت های مهم و اساسی وزارت تعاون کارورفاه اجتماعی حفظ و ارتقاء سلامت نیروی کار از طریق انجام فعالیت های ورزشی و تفریحی  می باشد که این امر موجب افزایش نشاط اجتماعی گردیده و تأثیر بسزایی در روند رشد و توسعه کشور خواهد داشت.

اداره کل امور ورزشی در راستای تحقق رسالت فوق و در راستای استقرار عدالت اجتماعی در بین کارگران زحمتکش و خانواده محترم آنان، برنامه سومین جشنواره رفاهی تفریحی و ورزشی خانوادگی کارگران کشور را در محل مجموعه اقامتی سنگاچین بندر انزلی با شرکت بیش از 70 خانواده کارگری و جمعیتی بالغ بر 350 نفر برگزار کرد.

اداره کل امور ورزشی مفتخر بود تا در این جشنواره با بهره مندی از ظرفیت ادارات کل فرهنگی و اجتماعی وزارت متبوع نسبت به  تدوین و اجرای برنامه های فرهنگی و اجتماعی در کنار برنامه های ورزشی اقدام نماید.

بدین منظور این جشنواره  با شعار ورزش همگانی عامل پیشگیری از آسیب های اجتماعی برگزار و با اجرای برنامه های فرهنگی و اجتماعی در ارتقاء ارزش های اخلاقی همچنین کاهش آسیب های اجتماعی در بین خانواده های محترم کارگری مؤثرواقع گردید.

امید داریم با همکاری سازمان ها و ارگان های مرتبط با اجرای برنامه های از این دست،  در آگاه سازی درحوزه پیشگیری و کاهش آسیب های اجتماعی ،ارتقاءسطح نشاط و شادابی، افزایش امید به زندگی و ارتقاء سبک زندگی فعال خانواده های کارگری گام های موثری برداریم.


۱ مهر ۱۳۹۸ ۱۶:۵۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید