اخبار

با دستور و نگاه ویژه وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی

صادقی فر: بازسازی اولین ورزشگاه کارگری اتفاقی مهم در سلامت جامعه کارگری رقم می زند

صادقی فر: بازسازی اولین ورزشگاه کارگری اتفاقی مهم در سلامت جامعه کارگری رقم می زند
صادقی فر در باره بودجه ایی که جهت باز سازی در نظر گرفته شده است افزود: بالغ بر 40 میلیارد ریال به منظور بازسازی مجموعه معمتدی تصویب شده و یقینا بر اساس اولویت بندی ها نسبت به بازسازی برخی فضاها و همچنین ساخت و احداث فضاهای جدیدتر کار آغاز می شود و این امر در جهت بالا رفتن امکانات رفاهی و ورزشی و استفاده مطلوب کارگران و فرزندان ایشان و همچنین خانواده ها صورت می گیرد.

 

معاون فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی به همراه مدیرکل امور ورزشی امروز به منظور بررسی راههای بازسازی اصولی نخستین و بزرگترین مجموعه ورزشی کارگری در ایران از مجموعه ورزشی کارگران شهید معتمدی بازدید کردند و سپس با کارکنان مجموعه در فضایی صمیمی به گفت و گو پرداختند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور ورزشی  ، پس از بازدید وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در ابتدای ماه جاری از مجموعه ورزشی کارگران شهید معتمدی ، محمد شریعتمداری با بازسازی اساسی قدیمی ترین ورزشگاه کارگران موافقت کرد و به دنبال موافقت وی معاون فرهنگی و اجتماعی وزارتخانه فوق طرح و برنامه جامع بازسازی مجموعه را در دستور کار قرار دادند.

ابراهیم صادقی امروز پس از بازدید از بخش های مختلف ورزشی و تاسیساتی مجموعه ورزشی شهید معتمدی در جمع مدیریت و کارکنان این مجموعه کهن و قدیمی حضور یافت و در فضایی صمیمی با ایشان گفت و گو کرد.

صادقی فر ضمن خداقوت به کارکنان مجموعه گفت: یقینا تک تک شما نسبت به این ورزشگاه عرق و تعصب دارید و اینجا را همانند خانه خود می دانید که به رغم گذشت نیم قرن از احداث چنین مجموعه بزرگ و پر قدمتی توانسته اید با رسیدگی دلسوزانه به آن ، بسیار خوب و قابل استفاده نگه دارید.

معاون وزیر گفت: دلسوزی شما برای اینجا که همانند خانه خود از آن نگهداری و مراقبت می کنید جای تحسین و تقدیر دارد و برای همین جناب وزیر شخصا در مجموعه معمتدی حضور پیدا کرد و دستور بازسازی اساسی آن را دادند و بنده نیز به مناسبت های مختلف اینجا خدمت شما همکاران خوب می آیم اما امروز علاوه بر بررسی راههای بازسازی آمده ام تا از نزدیک ساعاتی را با یکدیگر باشیم و پای پیشنهادات و درد دلهای شما هم بنشینم.

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در باره  بودجه ایی که جهت باز سازی در نظر گرفته شده است افزود: بالغ بر 40 میلیارد ریال به منظور بازسازی مجموعه معمتدی تصویب شده و یقینا بر اساس اولویت بندی ها نسبت به بازسازی برخی فضاها و همچنین ساخت و احداث فضاهای جدیدتر کار آغاز می شود و این امر در جهت بالا رفتن امکانات رفاهی و ورزشی و استفاده مطلوب کارگران و فرزندان ایشان و همچنین خانواده ها صورت می گیرد.

صادقی فر افزود: در اولویت کاری ما جهت بازسازی بحث زمین چمن فوتبال ، خوابگاه ، سالن کشتی که کار را از اینجا شروع کرده ایم ، استخر و سایر بخش ها قرار دارد و کار به گونه ایی است که بهره وری و بهره برداری مردم و خانواده ها در منطقه کارگر نشین جنوب تهران بسیار مناسب خواهد بود.

فرزاد حیدری مدیر کل امور ورزشی و حامد حاجی پور مدیرمجموعه معتمدی نیز در این برنامه بازدید حضور داشتند.

 

۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۱۵:۵۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید