اخبار

ورزش کارگری در منطقه عسلویه،جم و کنگان گسترش می یابد

ورزش کارگری در منطقه عسلویه،جم و کنگان گسترش می یابد
در راستای تحقق سیاست های وزارت متبوع به منظور صیانت از نیروی کار در حوزه سلامت اداره کل امور ورزشی با طرح منطقه بندی کشور در بخش ارائه خدمات ورزشی تفریحی و رفاهی از طریق مجموعه های ورزشی کارگران در حال رایزنی با شرکت ها و بنگاه های اقتصادی بزرگ می باشد.
در راستای تحقق سیاست های وزارت متبوع به منظور صیانت از نیروی کار در حوزه سلامت اداره کل امور ورزشی با طرح منطقه بندی کشور در بخش ارائه خدمات ورزشی تفریحی و رفاهی از طریق مجموعه های ورزشی کارگران در حال رایزنی با شرکت ها و بنگاه های  اقتصادی بزرگ می باشد.
احمد اسناوندی معاون اداره کل امور ورزشی در نشست با محمدی مدیر پشتیبانی و رفاهی  شرکت  نفت و گاز پارس جنوبی جم عنوان نمودند:باتوجه به موقعیت منطقه و ظرفیت کارگری منطقه ورزش کارگری در این منطقه گسترش خواهد یافت.
بدین منظور   احمد اسناوندی معاون مدیرکل امور ورزشی و  یاسر حیدری کارشناس اداره کل امور ورزشی به منظور اجرای تحقق اهداف فوق در منطقه عسلویه استان بوشهر حضور پیدا کردند.
معاون‌مدیر کل امور ورزشی وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی افزود:میتوانیم از طریق حمایت شرکت نفت و گاز پارس جم و شرکت های زیر مجموعه وزارت نفت مستقر در استان بوشهر، با برگزاری جشنواره های فرهنگی ورزشی بارویکرد توسعه ورزش همگانی به منظور کاهش و پیشگیری از آسیب های اجتماعی در ارتقاءسطح سلامت جامعه هدف گام برداشت.
در ادامه جناب آقای یاسر حیدری کارشناس اداره کل امور ورزشی عنوان نمودند:با توجه به عملیاتی بودن منطقه موصوف بی شک کارگران خطوط عملیاتی با مشکلات عدیده در ساختار قامتی مواجه هستند و شایسته است در قدم اول با اجرای طرح پژوهشی و شناخت از وضعیت نیروی انسانی؛ با استقرار مرکز جامع سنجش ساختار قامتی و تندرستی کارگران در ارتقاء سطح سلامت کارگران نقش بسزایی داشته باشیم.
سپس جناب آقای محمدی مدیر پشتیبانی و رفاهی  شرکت  نفت و گاز پارس جنوبی جم با استقبال از موارد مطرح شده عنوان نمودند با توجه به جمعیت ده هزار نفری کارگری و خانواده های آنان، آمادگی کامل را برای اجرایی نمودن اهداف فوق دارند.
در پایان مقرر گردید تفاهم نامه همکاری در راستای توسعه ورزش کارگری به منظور پیشگیری از آسیب های اجتماعی و همچنین ایجاد مرکز سنجش ساختار قامتی و تتدرستی کارگران منعقد گردد.
شایان ذکر است در این نشست نماینده عالی کارگران استان بوشهر نیز حضور داشتند؛و مطالبات کارگران دراین حوزه را بیان کردند.
۱۱ آبان ۱۳۹۸ ۱۰:۲۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید