اخبار

رییس ورزشگاه معتمدی اعلام کرد

حاجی پور : بازسازی بزرگترین و اولین پایگاه کشتی ایران در ورزشگاه کارگران

حاجی پور : بازسازی بزرگترین و اولین پایگاه کشتی ایران در ورزشگاه کارگران
پس از حضور آقای وزیر در مجموعه و بازدید از نقاط مختلف خوشبختانه دستور بازسازی بخش هایی از ورزرشگاه را دادند که سالن کشتی در اولویت های بازسازی قرار گرفت و در یک فرصت تقریبا یک ماهه بازسازی شد .

یکی از مهمترین و قدیمی ترین پایگاههای مردمی کشتی در کشور بدون شک سالن کشتی مجموعه ورزشی کارگران شهید معتمدی است.

این ورزشگاه که در سال 1348 و با اراده و پیگیری فردی دلسوز به نام زنده یاد مهدی نجم توسط وزارت کار وقت احداث شد مرکز رشد و پرورش بزرگان کشتی و وزنه برداری ایران بوده که تعدادی از آنها تا قهرمانی جهان و المپیک هم پیش رفتند.

اکبر فلاح – عباس جدیدی – زنده یاد سید عباسی – محسن کاوه و بسیاری از جوانان و نوجوانان تیم های ملی کشتی از اینجا به دنیای قهرمانی معرفی شدند ، در وزنه برداری زنده یاد برخواه و خیلی از نامداران کشتی و وزنه برادری در این باشگاه رشد و نمو یافتند.

هم اکنون آکادمی کشتی ورزشگاه کارگران معتمدی که نزدیک به سه دهه است توسط اکبر فلاح قهرمان جهان اداره می شود سالانه چندین و چند کشتی گیر برای باشگاها و تیم های ملی رده های سنی پرورش و تحویل جامعه ورزش میدهد.

سالن اختصاصی کشتی این ورزشگاه اخیرا پس از بازدید وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی از معتمدی و با دستور مساعد وی مورد بازسازی قرار گرفت و هم اکنون در آستانه بهره برداری است.

دکتر حامد حاجی پور رییس ورزشگاه شهید معتمدی در این خصوص گفت: پس از حضور آقای وزیر در مجموعه و بازدید از نقاط مختلف خوشبختانه دستور بازسازی بخش هایی از ورزرشگاه را دادند که سالن کشتی در اولویت های بازسازی قرار گرفت و در یک فرصت تقریبا یک ماهه بازسازی شد .

وی افزود: اکنون به اذعان کارشناسان، این سالن بهترین و مجهزترین سالن اختصاصی کشتی در ایران است و باید از جناب وزیر و همچنین  دکتر دادکان -دکتر شجاعی برهان – دکتر صادقی فر و جناب مهندس حیدری مدیرکل امور ورزشی تشکر کنم که توجه ویژه ای به این مجموعه دارند.

حاجی پور گفت: اکنون با قراردادی که با شستا منعقد شده کارهای بازسازی زمین چمن ، تاسیسات موتور خانه که خیلی اهمیت دارد و همچنین سایر بخش ها آغاز شده و فکر می کنم تا پایان سال اتفاقات بسیار خوبی برای یکی از بهترین و کهن ترین مجموعه های ورزشی کشور در جنوب تهران رقم بخورد .

رییس ورزشگاه معتمدی گفت: احداث یک خوابگاه مجهز نیز در دستور کار وزارتخانه قرار دارد که اگر این اتفاق بیفتد می توانیم میزبان بسیاری ازمسابقات و اردوهای تیم های ملی و باشگاهی در کشور باشیم که میزان درآمدزایی ورزشگاه را تا حد زیادی افزایش خواهد د اد.

۲۴ آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید