اخبار

علیرضا محجوب: ورز های همگانی و بازیهای سنتی لازمه جامعه کار و تلاش است

علیرضا محجوب: ورز های همگانی و بازیهای سنتی لازمه جامعه کار و تلاش است
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی باید ورزش هایی را برای کارگران انتخاب کند که هر کارگربتواند در همان فضای کاری خود به انجام آن بپردازد و خوشبخانه بازیهای تفریحی و سنتی ایرانیان مملو از ورزش هایی است که کارگران هر منطقه و هر کارخانه می توانند با توجه به آن هم به تفریح و شور و نشاط بپردازند و هم روحیه جمعی در بین آنها افزایش یابد.

دبیرکل خانه کارگر از همان ابتدا اصل را برای کارگران منوط به ورزش های همگانی و احیای بازیهای بومی و محلی و سنتی در محیط های کار می دانست و در مراسم افتتاح بزرگترین سالن کشتی در ورزشگاه شهید معتمدی گفت: وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی باید ورزش هایی را برای کارگران انتخاب کند که هر کارگربتواند در همان فضای کاری خود به انجام آن بپردازد و خوشبخانه بازیهای تفریحی و سنتی ایرانیان مملو از ورزش هایی است که کارگران هر منطقه و هر کارخانه می توانند با توجه به آن هم به تفریح و شور و نشاط بپردازند و هم روحیه جمعی در بین آنها افزایش یابد.

علیرضا محجوب افزود:این نونهالانی که در سالن کشتی شهید معتمدی با این نشاط حاضر شده اند آینده سازان کشور هستند و ما وظیفه داریم به اینها راه های سلامت زیستن و قهرمان شدن را نشان دهیم. البته منش پهلوانی را باید به کودکان بیاموزیم که خوشبختانه در مجموعه کارگران با وجود یک مربی اخلاقگرا بنام آقای فلاح اصل بر رعایت اخلاق است و بعد قهرمان شدن که باید به مربی این بچه ها تبریک گفت.

نماینده مجلس شورای اسلامی افزرود: از آقای صادقی فر و آقای حیدری و سایر همکاران ایشان که به ورزش و توسعه فضاهای ورزشی توجه می کنند نیز باید تشکر و قدردانی کرد.

۱ دی ۱۳۹۸ ۱۷:۵۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید