اخبار

سرپرست باشگاه پیکان

اکبر محمدی: باشگاه پیکان ملزم به اجرای ورزش کارگری است

اکبر محمدی: باشگاه پیکان ملزم به اجرای ورزش کارگری است
ین موسسه به جز ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، ملزم به اجرای ورزش کارگری است. حدود 40هزار پرسنل ایران خودرو چشم به زحمات و خدمات این باشگاه دارند و باید در این حوزه به شدت به آن‌ها خدمات داد. فوتبال رشته استراتژیک این باشگاه است و باید برای آن باید برنامه ریزی ویژه‌ای شود.

در مورد سرپرستی باشگاه پیکان، اظهار داشت: قبل از هر چیزی، از زحمات تمام مدیران ماقبل خودم قدردانی و تشکر می‌کنم و باید ارج بنهم به کاری که  در این باشگاه انجام شده است. من به عنوان یک نیروی ورزشی و دانشجوی ورزش همیشه از هر فردی در این مسیر یاد گرفتم و آموختم. باید از زحمات همه دوستانی که این مجموعه را به اینجا رساندند تشکر کنم. به ویژه حمیدرضا گرشاسبی که در واقع جزو مدیران با سابقه و خوشنام و بسیار کارآمد نظام ورزش ما هستند. گرشاسبی زحمات بسیار زیادی را فصل گذشته برای حفظ جایگاه تیم کشید و خوشبختانه همراهی که با پرسنل باشگاه با مدیریت و کادرفنی داشتند این مهم به خوبی انجام شد. این مسئولیت سنگین ماحصل زحمات و تلاش این دوستان است.

سرپرست باشگاه پیکان ادامه داد: بهمن سال گذشته بود در جلسه‌ای خدمت مدیرعامل گروه ایران خودرو شرکت و با اوصحبت کردم. او بسیار علاقه‌مند به ورزش است. با نگاه علمی و دقیق و مهندسی، فوتبال و ورزش را به چشم یک صنعت می‌بیند و به فکر توسعه پایدار باشگاه پیکان یا همان موسسه فرهنگی ورزشی ایران خودرو است. این موسسه به جز ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، ملزم به اجرای ورزش کارگری است. حدود 40هزار پرسنل ایران خودرو چشم به زحمات و خدمات این باشگاه دارند و باید در این حوزه به شدت به آن‌ها خدمات داد. فوتبال رشته استراتژیک این باشگاه است و باید برای آن باید برنامه ریزی ویژه‌ای شود

محمدی ادامه داد: ورزش همگانی برای کارگران ایران خودرو که یک مجموعه بزرگ است در اولویت برنامه های ماست و با تعاملی که با دوستانم در وزارت کار خواهیم داشت سعی می کنیم به این مهم توجه بیشتری نشان دهیم.

اکبر محمدی سرمربی تیم های ملی نوجوانان و جوانان اخیرا جانشین حمیدرضا گرشاسبی در باشگاه پیکان شد.

۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۱۳:۰۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید