اخبار

روز ۱۵ بهمن ماه و به صورت مجازی؛

چهارمین المپیاد ورزشی بانوان کارگر در 4 رشته برگزار می شود

چهارمین المپیاد ورزشی بانوان کارگر در 4 رشته برگزار می شود
مدیر کل ورزش کارگران گفت: چهارمین المپیاد ورزشی بانوان کارگر امسال در فضای مجازی روز چهار شنبه ۱۵ بهمن ماه به مناسبت گرامیداشت دهه فجر در ۴ رشته ورزشی برگزار می شود.

فرزاد حیدری افزود: با وجود همه محدودیت ها و البته در چارچوب پروتکل های بهداشتی ، ورزش کارگران فعالیت خود را امسال تا به اینجای کار ادامه داده و همکاران ما با ابتکارات خوبی که به خرج داده اند اجازه ندادند که مشعل المپیاد ورزشی بانوان کارگر خاموش شود و چهارمین المپیاد ورزشی بانوان کارگر در ۴ رشته طناب زنی – پتانک – دارت و شطرنج بین بانوان کارگر سراسر کشور از طریق ارتباط در فضای مجازی برگزار می شود.

حیدری افزود: این المپیاد که در ادوار گذشته به مناسبت بزرگداشت روز زن برگزار می شد امسال با دهه فجر تقارن پیدا کرده و با تبریک ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و دهه فجر، روز چهار شنبه ۱۵ بهمن ماه مسابقاتی نمادین را در ۴ رشته ورزشی مورد نظر در مجموعه ورزشی کارگران شهید معتمدی آغاز می کنیم و همزمان در تمامی استانها این المپیاد برگزار می شود.

مدیرکل ورزش کارگران با قدردانی ازحمایت های نگین مشاور زنان وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: میزبانی المپیاد در تهران بر عهده اداره کل ستان تهران است ضمن اینکه فدراسیون کارگری و اتحادیه بانوان کارگر نیز در این مسیر همراه ما هستند.

وی در پایان گفت: کرونا محدودیت های زیادی را در همه ابعاد زندگی ایجاد کرده اما ما وظیفه داریم از طریق برنامه های ورزشی و تفریحی و جشنواره های ورزشی  برای کارگران و خانواده ایشان شور و نشاط و امیدواری را در جامعه کار و تلاش  حفظ کنیم ، خوشبختانه استقبال از خوبی هم از جشنواره هایی که مسال در فضای مجازی برگزار کردیم صورت گرفته و المپیاد بانوان کارگر نیز یقینا با استقبال بانوان کارگر مواجه خواهد شد.

۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۹:۵۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید