اخبار

برای چندمین بار ، استان قم رتبه اول تیمی مسابقات قرآن جامعه کار و تولید کشور

مسابقات قرآن کارگری,تعاون کار و رفاه اجتماعی,استان قم
تیم شرکت کنندگان استان قم در مسابقات قرآن جامعه کار و تولید کشور برای چندمین بار توانستند رتبه اول را از آن خود نمایند.

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم : مصطفی کاویانی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم در گفتگوی اختصاصی با روابط عمومی گفت : تیم شرکت کنندگان استان قم در مسابقات قرآن جامعه کار و تولید کشور برای چندمین بار توانستند  رتبه اول را از آن خود نمایند.

 وی افزود:چهاردهمین دوره مسابقات سراسری قرآن وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با عنوان جامعه کار و تلاش بصورت مجازی برگزار و در آن برگزیدگان استانی در این مسابقات به رقابت پرداختند. 

کاویانی  با اشاره به نفرات برگزیده استان قم افزود:  استان قم  در این دوره از مسابقات که در شش بخش حفظ کل، حفظ 20 جزء، حفظ 10 جزء، ترتیل، مفاهیم و قرائت برگزار شد و در دو بخش خواهران و برادران از هر رشته  3 نفر  برگزیده و تقدیر شدند.

وی تصریح کرد: در گروه برادران  آقای محمدعلی مروجی در رشته حفظ ده جزء موفق به کسب رتبه سوم شدند و در گروه خواهران نیز به ترتیب خانم ها فاطمه پیروی  رتبه اول در رشته حفظ ده جزء، سعیده احمدی  رتبه اول در رشته حفظ ۲۰ جزء، زینب مقدم  رتبه دوم در رشته تحقیق و خانم خدیجه دیاری رتبه سوم در رشته ترتیل بعنوان نفرات اول و برتراین دوره از مسابقات قرآن کشوری برگزیده شدند.

۵ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۵۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید