اخبار

در مراسم آغاز عملیات احداث فدراسیون کارگری

صادقی فر: ورزش نقش مهمی در افزایش بهره وری نیروی کار دارد

صادقی فر: ورزش نقش مهمی در افزایش بهره وری نیروی کار دارد
مراسم کلنگ زنی ساختمان جدید فدراسیون ورزش کارگری در مجموعه آزادی برگزار شد

آغاز پروژه ساخت ساختمان جدید فدراسیون ورزش کارگری با حضور مسوولان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و ورزش و جوانان در ضلع شرقی ورزشگاه آزادی برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی ورزش کارگری؛ ابراهیم صادقی فر معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این مراسم که با حضور سید ضیاالدین شجاعی برهان و محمد دادکان مشاورین وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی،عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان،غلامرضا پناه معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت متبوع،افتخاری رئیس سازمان بازنشستگی کشور، جواد رمضی رییس فدراسیون ورزش کارگری، حیدری مدیرکل امور ورزشی، سید محسن دلبری عضو هیئت رئیسه فدراسیون ورزش کارگری برگزار شد، ضمن تقدیر از حمایت های وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از ورزش کارگری اظهارکرد: ورزش نقش بسیار مهمی در افزایش بهره وری نیروی کار و نشاط اجتماعی کارگران دارد.
وی همچنین از حمایت های وزارت ورزش و جوانان و سازمان توسعه و نگهداری اماکن ورزشی به خاطر در اختیار قرار دادن زمین جهت احداث ساختمان فدراسیون ورزش کارگری تقدیر کرد.
وی ابراز امیدواری کرد که به زودی این ساختمان تا قبل از پایان دولت به بهره برداری برسد تا بتواند به کارگران ورزشکار خدمات ارزنده ای ارائه کند.
صادقی فر با اشاره به برگزاری پویش دوشنبه های ورزش و کار که از سال گذشته آغاز به کارکرده است، گفت: این اقدام در راستای تقویت و توسعه ورزش در دل کارخانجات صنعتی در سراسرکشور انجام شده است .
معاون فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اثرات ورزش را درجامعه کارگری بسیارمهم ارزیابی کرده و افزود: صیانت از سلامت و ارتقاء سطح زندگی کارگران از جمله اهداف اصلی ورزش کارگری است.
در ادامه این مراسم عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی وزارت ورزش اظهار کرد: در حال حاضر یک پنجم جمعیت کشور را ورزش کارگری تشکیل می‌دهد که البته اگر خانواده‌های آن‌ها را نیز اضافه کنیم این آمار افزایش پیدا می‌کند.
وی گفت: خوشحالم که با حمایت‌های وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، این سال‌ها شاهد اقدامات موثری در جهت توسعه ورزش کارگری در بحث همگانی، قهرمانی و همچنین زیرساخت‌ها بودیم.
معاون وزیر ورزش و جوانان اضافه کرد: وزارت ورزش وظیفه دارد که در جهت توسعه ورزش کارگری حمایت لازم را داشته باشد.
وی افزود: امیدوارم کار ساخت و ساز ورزش فدراسیون ورزش کارگری در این مجموعه به سرعت انجام شود تا روزی برای افتتاح ساختمان ورزش کارگری در آزادی حضور پیدا کنیم.
دکتر شجاعی برهان مشاور وزیر نیز در سخنان کوتاهی ابراز امیدواری کرد که هرچه زودتر و پیش از پایان دولت شاهد افتتاح این ساختمان و ثمرات حاصل آن برای جامعه کار و تلاش کشور باشیم.

وی ضمن قدردانی از حمایت های ارزنده دکتر محمد شریعتمداری از ورزش کارگری، به ثمر نشستن اهداف عالی ورزش کارگری را مدیون تلاش های بیدریغ دکتر دادکان دانسته که توانستند با ایجاد حس همدلی در میان مسئولین این حوزه آینده ای پرفروغ را برای دستیابی به قله های پرافتخار ورزش کارگری کشور رقم بزنند.

شجاعی برهان در پایان از کلیه دست اندرکاران و مسئولین حوزه ورزش کارگری تشکر نموده و ابراز امیدواری کرد تا احداث این ساختمان منشاء خیر و برکت برای کارگران عزیز و زحمتکش کشور باشد.

در پایان این مراسم کلنگ ساختمان جدید فدراسیون ورزش کارگری توسط دکتر شجاعی برهان، دکتر صادقی فر، عبدالحمید احمدی، جواد رمضی و سایر مسوولان حاضر در مراسم به زمین زده شد.

۹ اسفند ۱۳۹۹ ۱۰:۲۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید