اخبار

سلامتی و تندرستی هدیه ورزش سلامت محور

سلامتی و تندرستی هدیه ورزش سلامت محور
سال 1400 را در حالی آغاز کردیم که همچنان باید مراقب سلامتی و تندرستی خود و جامعه کار و تلاش باشیم و به زودی برنامه های سال جدید اعلام خواهد شد.

 برآمد باد صبح و بوی نوروز

 به کام دوستان و بخت پیروز

مبارک بادت این سال و همه سال
همایون بادت این روز و همه روز

سال 1399 با همه سختی ها و دشواریهای ناشی از ویروس کرونا را در حالی به پایان رساندیم که با وجود همه این موانع و دشواریها چرخ ورزش کارگری از حرکت نایستاد و همکاران ما این موقعیت دشوار را تبدیل به فرصت کردند و در بستر فضای مجازی جشنواره ها و مسابقات و همایش ها را برگزار کردند و در حقیقت اینبار ما به جمع خانواده کارگری رفتیم و استقبال کم نظیری نیز صورت گرفت.

همچنین فرصتی شد تا مجموعه های ورزشی و اقامتی را سروسامانی بدهیم از جمله مجموعه ورزشی کارگری شهید معتمدی و در مجموعه های دیگر بازسازی و تعمیر و مرمت صورت گرفت تا بتوانیم در آینده استفاده بهینه تری از این فضاها داشته بلاشیم.

اما سال 1400 را  در حالی آغاز کردیم که همچنان باید مراقب سلامتی و تندرستی خود و جامعه کار و تلاش باشیم و امسال نیز از همین نخستین روزها برای سلامتی و تندرستی  کارگران و خانواده های محترم ایشان برنامه های ورزشی خوبی را تدارک دیده ایم که  اعلام خواهد شد.

توجه داشته باشیم که ورزش تعطیل بردار نیست و زمان و مکان خاص و مشخصی ندارد بنابراین توصیه ما توجه به تندرستی و سلامتی یکایک کارگران و هموطنان عزیز است و باید توجه داشت که ورزش برای جامعه کار و تلاش یک امر ضروری است و امیدواریم ماهم همراه با شما گام های موثری را برای نهادینه شدن ورزش همگانی و کاربردی برداریم.

امید آنکه امسال با رعایت اصول و مقررات بهداشتی و پروتکل ها از این بحران جهانی کرونا عبور کنیم ولی زندگی و کار و تلاش ادامه دارد ...به امید رخت بر بستن کرونا از جهان و کشورمان ایران عزیز و آرزوی سالی سرشار از تندرستی و سلامتی و بهروزی برای شما خوبان.

فرزاد حیدری

مدیرکل ورزش کارگران

۱۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۸:۵۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید