اخبار

حسن عزیزی در دیدار با فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه:

در سال 1400 کاهش 2 و نیم درصدی نرخ بیکاری برای استان کرمانشاه پیش بینی شد

در سال 1400 کاهش 2 و نیم درصدی نرخ بیکاری برای استان کرمانشاه پیش بینی شد
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در دیدار با فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) کرمانشاه گفت: مطابق برنامه ریزی های انجام شده در سند اشتغال برای سال 1400 کاهش 2 و نیم درصدی نرخ بیکاری پیش بینی شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه حسن عزیزی در  دیدار با فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه با اشاره به شعار سال، تولید پشتیبانی ها و مانع زدایی ها، گفت: در راستای حمایت و پشتیبانی از تولید و اشتغال با پیشنهاد و پیگیری های مجدانه استاندار کرمانشاه در روزهای پایانی سال گذشته و موافقت وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی و در اولین جلسه شورای عالی اشتغال به ریاست رئیس جمهور در دومین روز از سال، مبلغ ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار، علاوه بر ۶۰۰ میلیارد تومان جذب شده قبلی در حمایت از اشتغال های موجود و ایجاد اشتغال جدید به منظور تکمیل، توسعه و راه اندازی بنگاه های اقتصادی به مناطق زلزله زده استان اختصاص یافت.

حسن عزیزی در ادامه این دیدار، ضمن ارائه گزارشی از وضعیت ایجاد اشتغال و داده های آماری نرخ بیکاری استان در سال ۹۹ و با اشاره به اینکه سند تفصیلی ایجاد اشتغال برای سال 1400 ذیل سند اشتغال سه ساله استان تا نیمه دوم اردیبهشت تهیه و ابلاغ خواهد شد، گفت: مطابق برنامه ریزی های انجام شده در سند اشتغال برای سال 1400 کاهش 2 و نیم درصدی نرخ بیکاری پیش بینی شده و مورد تأکید استاندار و مسئولین اقتصادی استان می باشد.

وی در ادامه اظهار کرد: در استان و در حمایت از ۸۶۰۲ نفر که با شیوع ویروس کرونا شغل خود را از دست داده بودند با داشتن حداقل یک ماه پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی مقرری بیمه بیکاری  پرداخت شد.

حسن عزیزی با تبریک اعطای درجه سرتیپی از سوی فرمانده کل قوا مقام معظم رهبری( مدظله العالی) به فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان اظهار کرد: تلاش و مجاهدت مضاعف در حفظ و صیانت از ارزش‌ها و آرمان‌های به حق شهیدان والامقام، رسالتی بس خطیر و ضرورتی اجتناب پذیر است که همه ما مفتخر به انجام آنیم و درجه‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به تعبیر مقام عظمای ولایت؛ حاصل خون‌های مقدس شهداست حاصل تعهد و همچنین مهر تأییدی بر تلاش‌های خستگی ناپذیر و مجاهدت‌های مخلصانه می‌باشد.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان نیز با اشاره به شعار سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها و دغدغه های مقام معظم رهبری( مدظله العالی) خواستار توجه به تولید و ایجاد اشتغال و حمایت از مشاغل موجود و رفع موانع از ایجاد رونق اقتصادی در استان شد.

فریدون داوری مسئول بسیج کارگری سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان و احسان لطیفی فرمانده حوزه 2 بسیج کارمندی امام هادی(ع) نیز حضور داشتند.

 

۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۷:۴۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید