اخبار

صادقی فر: مجموعه ورزشی کارگران شهید معتمدی آماده بهره برداری است

صادقی فر: مجموعه ورزشی کارگران شهید معتمدی آماده بهره برداری است
مجموعه ورزشی کارگران شهید معتمدی با تکمیل بازسازی و نوسازی خوابگاه به یکی از مجهز ترین مجموعه های ورزشی در کشور تبدیل خواهد شد که تمامی امکانات برای برپایی مسابقات داخلی و بین المللی و اردوهای متعدد تیم های کارگری را دارد.
معاون فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی با حضور در ورزشگاه کارگران شهید معتمدی  در جریان آخرین مراحل بازسازی این مجموعه بزرگ و ریبا قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی ورزش کارگران ، در این بازدید که احمدی تبار مدیر عامل شرکت ایران سازه مجری طرح بازسازی ورزشگاه شهید معتمدی ، حیدری مدیر کل و اسناوندی معاون اداره کل ورزش کارگران نیز حضور داشتند معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر تسریع روند بازسازی ورزشگاه کاگران  گفت: واقعا مجموعه شهید معتمدی با تکمیل بازسازی و نوسازی خوابگاه به یکی از مجهز ترین مجموعه های ورزشی در کشور تبدیل خواهد شد که تمامی امکانات برای برپایی مسابقات داخلی و بین المللی و اردوهای متعدد تیم های کارگری را دارد.

صادقی فر افزود: به امید خدا با حضور جناب آقای وزیر که توجه خاص و ویژه ای به سلامت کارگران دارند و بازسازی بخش های اصلی  مجموعه نیز با موافقت و دستور مستقیم ایشان انجام گرفت ، در آینده ای نزدیک شاهد افتتاح رسمی مجموعه بازسازی شده شهید معتمدی خواهیم بود. 

مجموعه ورزشی کارگران شهید معتمدی که نیم قرن از قدمت آن گذشته است سال 98 با دستور محمدشریعتمداری وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی مورد بازسازی قرار گرفت و اکنون آماده بهره برداری است. تنها بخشی  از ریزه کاری های داخلی خوابگاه سه طبقه باقی مانده و تصور می شود این مرحله نیز به زودی پایان یابد تا کارگران دارای یک مجموعه مجهز با امکانات فوق العاده از قبیل استخر و رستوران و خوابگاه و زمین چمن و فضای سبز و سالن های چند منظوره و سالن بدنسازی و...باشند.
۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۸:۱۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید