اخبار

مسئول روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه:

روابط عمومی‌ها، نقش تعیین کننده ای در تحقق اهداف ادارات و سازمان ها دارند

روابط عمومی‌ها، نقش تعیین کننده ای در تحقق اهداف ادارات و سازمان ها دارند
مسئول روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه به مناسبت 27 اردیبهشت، روز ارتباطات و روابط عمومی گفت: روابط عمومی‌ها، نقش تعیین کننده ای در تحقق اهداف ادارات و سازمان ها دارند

رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاه های اجرایی وابسته به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان کرمانشاه نقش روابط عمومی‌ در ادارات، سازمان ها و دستگاه های اجرایی را بسیار مهم و تعیین کننده‌ای در تحقق اهداف دانست و گفت: هر اداره یا سازمانی که از نیروهای خلاق و پویاتری برخوردار باشند بیشتر به موفقیت نزدیک خواهند بود.

علیرضا مرادی ضمن تبریک فرا رسیدن روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی ها (۲۷ اردیبهشت) اظهارداشت: روابط عمومی ها در جایگاه مشاورانی امین برای مدیران دستگاه های اجرایی هستند که جایگاه مهمی را در فرآیند تصمیم گیری به منظور اجرای برنامه ها و سیاست های آن مجموعه برعهده دارند.

وی تصریح کرد: یک روابط عمومی پویا و کارآمد می تواند با شناسایی ظرفیت ها، امکانات و پتانسیل های اداره خود و متعاقب آن برنامه ریزی صحیح و هدفمند، به پیشرفت مجموعه اش کمک و زمینه توسعه و تعالی بیش از پیش آن را فراهم آورد.

علیرضا مرادی به نقشی راهبردی روابط عمومی هر دستگاهی اشاره کرد و گفت: روابط عمومی می تواند با شناسایی تهدیدها و فرصت ها و همچنین پیدا کردن نقاط ضعف و قوت، شرایط را برای رفع تهدیدها و نقاط ضعف و همچنین تقویت فرصت ها و نقاط قوت ایجاد کند.

رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاه های اجرایی زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان کرمانشاه با اشاره به نقش مهم روابط عمومی ها در ارتباطات برون سازمانی و درون سازمانی، گفت: هنر برقراری این ارتباطات در جهت افزایش وفاق و همدلی کارکنان درون سازمان و اطلاع رسانی اقدامات صورت گرفته برای مخاطبان برون سازمان موضوع مهمی است که یک روابط عمومی خلاق می تواند آن را ایفا کند.

وی، یکی از هنرهای روابط عمومی با دانش و خلاق را مردم داری بر شمرد و گفت: انتقال خواسته ها و توقعات روابط عمومی ها به مدیران و اطلاع رسانی صحیح و به موقع از اقدامات صورت گرفته موضوع مهمی است که می تواند نظر آحاد جامعه را به خود جلب کند.

مسئول روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه، روابط عمومی را  قلب تپنده هر سازمانی دانست که پویایی و طراوت هر دستگاهی به روابط عمومی آن بستگی دارد.

وی در پایان به رویکرد مشترک روابط عمومی ها و اصحاب رسانه که هردو لازم و ملزوم یکدیگرند اشاره کرد و اظهار داشت: افراد شاغل در روابط عمومی در واقع نوعی نقش رسانه ای دارند که ایجاد یک هم افزایی فراگیر با اهالی مطبوعات می تواند آنها را هرچه بیشتر در اجرای وظایف محوله کمک کند.

 

۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۲۲:۵۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید