اخبار

شریعتمداری:ورزشگاه شهید معتمدی، قدیمی‌ترین مجموعه ورزشی، نماد ورزش کارگری است

شریعتمداری:ورزشگاه شهید معتمدی، قدیمی‌ترین مجموعه ورزشی، نماد ورزش کارگری است
وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در مراسم بهره برداری از بخش‌های بازسازی شده مجموعه ورزشی کارگران شهید معتمدی گفت: اقدامات به عمل آمده عمر این مجموعه را افزایش می‌دهد تا کارگران و ساکنان مناطق جنوب تهران و کم برخوردار از آن بهره‌مند شوند

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی دولت ،محمد شریعتمداری در این مراسم گفت: ورزشگاه شهید معتمدی، قدیمی‌ترین مجموعه ورزشی،بازسازی و به یک نمادی در ورزش کارگری تبدیل شده است.

شریعتمداری با قدردانی از کسانی که در بازسازی این مجموعه نقش داشته آمد تصریح کرد: ایجاد زمین چمن برای فوتبال، تهیه امکانات ورزشی، سالن های رزمی، کشتی، بازسازی تاسیسات قدیمی از جمله کارهایی بود که در این ورزشگاه انجام شد تا عمرش طولانی تر شود و بتواند درخدمت مردم این منطقه به ویژه کارگران که صاحب آن هستند، باشد.

شریعتمداری تصریح کرد: باید از تلاش های معاونت فرهنگی اجتماعی وزارتخانه، ریاست فدراسیون ورزش های کارگری و مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی تشکر کنم که همت کردند و منابعی تخصیص دادند تا این ورزشگاه کارگری بازسازی شود و جوانان بتوانند از آن استفاده کنند.

شریعتمداری درباره اعزام تیم به مسابقات کرواسی گفت: حتما حمایت خواهیم کرد و صندوق هایی که متکلف کارگران هستند کمک می کنند تیم به مسابقات اعزام شود.

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی  در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی و حمایت از ورزش و تفریحات سالم، یک دستگاه اتوبوس به فدراسیون ورزشی نابینایان و کم‌بینایان اهدا کرد. 

عبدالحمید احمدی (معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان)، محمد دادکان (رئیس اسبق فدراسیون فوتبال و مشاور وزیر کار )، ، سید ضیاالدین شجاعی برهان (مشاور وزیر کار) و ابراهیم صادقی‌فر (معاون امور فرهنگی و اجتماعی وزارت رفاه)  ، فرزاد حیدری مدیرکل ورزش کارگران ،بیژن خراسانی ( نایب رئیس  فدراسیون ورزش کارگری)  و جمعی از مسئولین ورزش کارگری  در این مراسم حضور داشتند.

۵ تیر ۱۴۰۰ ۱۱:۵۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید