اخبار

در راستای مانع زدایی و رفع موانع تولید صورت گرفت؛

بازدید مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان از شرکت های تعاونی شهرستان تالش

بازدید مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان از شرکت های تعاونی شهرستان تالش
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و تاکید مقام عالی وزارت بر مانع زدایی از سه شرکت تعاونی در شهرستان تالش بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان: عباس علیزاده مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گیلان به اتفاق واسعی مدیر عامل بانک توسعه‌و تعاون استان،شاهکوئی فرماندار تالش و هیات همراه از شرکت های تعاونی پالت سازان رضائی نیا، تکثیر و پرورش ماهیان خاویاری بخشایی کرگانرود  و پروار بندی کیمیای تالش بصورت میدانی بازدید کرد.

علیزاده در حاشیه این بازدید ها گفت: با توجه به تاکید مقام معظم رهبری و مقام عالی وزارت در سال جاری با جدیت بیشتری با هدف شناسایی و رفع مشکلات بخش تولید بازدید های میدانی و هفتگی در دستور کار قرار دارد.

وی با اشاره به همراهی مدیر عامل بانک توسعه‌و تعاون استان در این بازدیدها افزود: سعی داریم با تعامل و بهره گیری از ظرفیت مدیران دستگاه های اجرایی شورای هماهنگی استان به توسعه فعالیت و رفع مشکلات تولیدکنندگان سرعت ببخشیم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان با بیان اینکه مانع زدایی و ارائه خدمات و پیگیری مشکلات واحد های تولیدی از اولویت های مهم اداره کل تعاون و کار و رفاه اجتماعی است از آمادگی خود  جهت  هر گونه خدمات در زمینه فراهم آوری تسهیلات ارزان و سرمایه در گردش برای واحد های مشکل دار بر اساس ضوابط و قوانین خبر داد .

گفتنی است شرکت های تعاونی پالت سازان  رضائی نیا با ظرفیت تولید 400 هزار پالت و 90 هزار باکس پالت با ایجاد اشتغال برای 150  نفر ،تکثیر و پرورش ماهیان خاویاری بخشایی کرگانرود  با ظرفیت سالانه 60 تن ماهی و 300 کیلو خاویار و اشتغال برای 10 نفر و تعاونی پرواربندی کیمیا تالش با ظرفیت تولید  400 راس دام داشتی و 300 راس دام پرواری  در شهرستان تالش مشغول به فعالیت هستند.

۲۷ شهریور ۱۴۰۰ ۱۳:۵۹
روابط عمومی اداره کل تعاونف کار و رفاه اجتماعی گیلان |
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید