اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان: امنیت فضای سایبر موجب رونق کسب و کارها می شود

امنیت فضای سایبر موجب رونق کسب و کارها می شود
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: هر چه امنیت فضای سایبری افزایش یابد هم مشتریان کسب و کارها در این فضا افزایش می یابند و هم‌اشتغال بیشتر می شود .
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان هادی ابراهیمی در نشست با رئیس پلیس فتا استان هرمزگان اظهارداشت: نزدیک به ۱ میلیون ۴۰۰ هزار نفر از جمعیت استان با فعالیت های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مرتبط هستند که اکثریت آن ها نیز جزو فعالان مختلف جامعه هستند.
وی افزود: بخشی از جامعه هدف ما در استان هرمزگان را  دهک های پایین جامعه تشکیل می دهند که نیازمند آموزش و اطلاع رسانی به ویژه در حوزه سایبری هستند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان بیان کرد: ما ظرفیت های خوبی نیز در بنگاه های اقتصادی داریم مانند خانه های فرهنگ،  نماینده کارگران، انجمن های صنفی  و تشکل های کارگری که باید گفت
ما در صنف های مختلف از کارگران ساختمانی تا رانندگان، شرکت ها و بنگاه های اقتصادی انجمن صنفی داریم.
 
وی ادامه داد: نزدیک به ۳ هزار تعاونی فعال در استان داریم که در همه حوزه ها فعال هستند و ارتباط ما با پلیس ارتباط گسترده ای در جوامع مختلف اقتصادی است و ما آمادگی همکاری و در بخش های مختلف نیازمند کمک و همراهی پلیس فتای استان هستیم و امیدواریم این تفاهم نامه موجب گسترش همکاری ها شود.
 
ابراهیمی تصریح کرد: امروزه  فضای مجازی و حقیقی در هم تنیده شده  است و این امر  می تواند موجب کمک  به حوزه های کاری شود چرا بستر بسیاری از کسب و کارها در فضای مجازی رونق پیدا کرده است  و هر چه امنیت این فضا بیشتر شود هم مشتریانش افزایش می یابند و هم‌اشتغال بیشتر می شود .
 
وی خاطرنشان کرد: یک زمانی بندرعباس شهر دیوار نویسی ها بود و همه خدمات در روی دیوارها نوشته می شد اما امروز همه آن ها در بستر فضای مجازی قرار گرفته اند.
 
 
۲۶ مهر ۱۴۰۰ ۱۴:۱۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید