اخبار

بیش از ۲۰۷ میلیارد تومان تسهیلات کرونا در قزوین پرداخت شد

بیش از ۲۰۷ میلیارد تومان تسهیلات کرونا در قزوین پرداخت شد
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: ۲۰۷ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان از ابتدای شیوع کرونا تاکنون به مشاغل آسیب دیده از این ویروس در استان پرداخت شده است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان قزوین ، رضا گروسی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: ۲۰۷ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان از ابتدای شیوع کرونا تاکنون به مشاغل آسیب دیده از این ویروس در استان پرداخت شده است.

رضا گروسی  افزود: این میزان تسهیلات به ۲۰ هزار و ۳۰ فقره پرونده و برای اشتغال ۲۵ هزار و ۸۶۲ نفر پرداخت شده است.

وی اضافه کرد: البته میزان تسهیلات درخواستی این پرونده ها ۲۶۷ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان بوده که بانک های عامل استان با پرداخت ۲۰۷ میلیارد و ۳۰۰ میلیون موافقت کرده و بخشی دیگر از متقاضیان نیز تاکنون موفق به دریافت این تسهیلات نشده اند.

گروسی با بیان این که بیشترین میزان پرداختی تسهیلات کرونا به بانک ملی با پنج هزار و ۲۲۴ فقره پرونده تعلق دارد، افزود: بانک های ملت با سه هزار و ۷۳۴ پرونده، تجارت با سه هزار و ۵۹۷، سپه با سه هزار و ۲۸۶ فقره و صادرات با یک هزار و ۹۹۷ فقره پرونده بیشترین میزان پرداختی ها را به خود اختصاص داده اند.

به گفته وی  کمترین میزان پرداخت تسهیلات بانکی نیز به موسسه اعتباری غیربانکی کوثر با ۵۳ پرونده، رفاه کارگران با ۷۸، پاسارگاد با ۱۰۷ و بانک پارسیان با ۱۶۰ پرونده تعلق دارد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین یادآور شد: میزان تسهیلات ابلاغی به استان قزوین در این رابطه ۳۵۵ میلیارد تومان بوده که تاکنون با همکاری بانک های عامل ۵۸ درصد این تسهیلات پرداخت شده است.

گروسی خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط اقتصادی، تداوم وضعیت کرونایی و شعار سال از سوی مقام معظم رهبری، از بانک های عامل به خصوص بانک های خصوصی استان انتظار همکاری بیشتری در ارایه پرداخت تسهیلات کرونا را داشته و پرونده های ارسالی را نیز سریع تر مورد بررسی و پرداخت خود قرار دهند.

۲۶ مهر ۱۴۰۰ ۱۴:۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید