اخبار

تقدیر معاون تعاون از عملکرد بخش تعاون گیلان

تقدیر معاون تعاون از عملکرد بخش تعاون گیلان
معاون تعاون با ارسال تقدیرنامه ای از عملکرد سه ساله بخش تعاون گیلان در راستای توسعه شفافیت، دولت الکترونیک، نوآوری و افزایش حمایت‌های هدفمند از تعاونی‌ها تقدیر کرد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان : محمد جعفر کبیری معاون تعاون وزات تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این تقدیر نامه کسب رتبه اول شفافیت و دولت الکترونیک و دستیابی به درجه عالی و رتبه اول در ارزیابی عملکرد شاخص های اختصاصی سال 1398 و رتبه دوم در سال 1399 توسط معاونت امور تعاون را حاصل بخشی از تلاش های سه سال اخیر حوزه تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان عنوان کرد.

متن تقدیر نامه بدین شرح است:

تلاش خالصانه و صادقانه شما آینه وظیفه شناسی و پژواک دانایی و تعهد است که نتیجه بذر تلاش و کوشش شما، درخت امیدی است که به بار مینشیند و نویدبخش آینده ای پرنشاط و درخشان است.

در طول سه سال گذشته تلاش های بسیاری در راستای توسعه شفافیت، دولت الکترونیک، نوآوری و افزایش حمایتهای هدفمند از تعاونیها، انجام پذیرفت که نتیجه این تلاشها، احراز رتبه اول شفافیت و دولت الکترونیک و همچنین احراز درجه عالی و رتبه اول در ارزیابی عملکرد شاخص های اختصاصی سال 1398 و رتبه دوم در سال 1399 توسط معاونت امور تعاون می باشد که قطعا بدون همکاری و همدلی شما، مجموعه همکاران عزیز بخش تعاون، ممکن نبود. علی ایحال راهی طولانی تا رساندن بخش تعاون به جایگاه واقعی و مورد انتظار در اقتصاد کشور مانده است که امیدواریم با اصلاح قوانین و اهتمام همه دستگاه های اجرایی در اجرای قوانین بالادستی به این مهم دست یابیم.

توسعه بخش تعاون بهترین مسیر برای تولید و بازتوزیع عادلانه ثروت در جامعه و توسعه رفاه اجتماعی به دست خود مردم است و یقینا براساس تجارب موفق جهانی یکی از بهترین الگوها برای ایجاد اشتغال پایدار با رویکرد کارآفرینی اجتماعی است که با راهبری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بین دستگاههای اجرایی می توانیم به این اهداف متعالی بیش از پیش نائل آییم.

بدینوسیله ضمن عرض خسته نباشید، از زحمات و تلاشهای صمیمانه شما تقدیر و تشکر به عمل آورده و توفیق و سلامتی شما را از درگاه ایزد منان مسئلت دارم.

 

 

تقدیر کبیری

۲۸ مهر ۱۴۰۰ ۱۱:۵۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید