اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان خبر داد:

پیش بینی اشتغال برای 9 هزار و 943 نفر با پرداخت تسهیلات روستایی و عشایری

پیش بینی اشتغال برای 9 هزار و 943 نفر با پرداخت تسهیلات روستایی و عشایری
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان از همکاری بانک های عامل استان در پرداخت تسهیلات تقدیر کرد و خواستار تسریع در تعیین تکلیف طرح های باقیمانده در سیستم بانکی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان، امروز (چهار شنبه بیست و هشتم مهر ماه) اولین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان به دبیری اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی با ریاست ارسلان زراع استاندار گیلان و با حضورعباس علیزاده مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان در استانداری برگزار شد.

علیزاده در این جلسه با اشاره به پرداخت 5 هزار و 197 میلیارد ریال تسهیلات روستایی و عشایری با پیش بینی اشتغال برای 9 هزار و 943 نفر؛ از جذب 98 درصدی گیلان از میزان اعتبار تخصیصی خبر داد.

وی در خصوص تسهیلات مشاغل آسیب دیده از کرونا گفت: تاکنون 3 هزار و 573 میلیارد ریال تسهیلات به رسته های شغلی اعلام شده از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تثبیت اشتغال برای 39 هزار و 916 نفر پرداخت شد.

عباس علیزاده ضمن قدرانی از تعامل بانک های عامل استان در پرداخت تسهیلات خواستار تسریع در تعیین تکلیف طرح های باقیمانده در سیستم بانکی شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی میزان اشتغال تعهد شده توسط دستگاه های اجرایی استان را 21 هزار و 295 نفر عنوان کرد و افزود: در هفت ماه گذشته میزان اشتغال ثبت شده در سامانه رصد اشتغال 6 هزار و 111 نفر است.

وی با اعلام این خبر تاکید کرد: دستگاه‌های اجرایی؛ اشتغال ایجاد شده را در سامانه رصد به موقع ثبت کنند.

۲۸ مهر ۱۴۰۰ ۱۵:۱۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان |
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید