اخبار

حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سفر رئیس جمهور به استان اردبیل

سفر وزیر کار به اردبیل
رئیس شورای هماهنگی دستگاه‌های شورای هماهنگی زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه استان اردبیل: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سفر رئیس جمهور به استان اردبیل به عنوان نماینده دولت در شهرستان های گرمی و انگوت حضور خواهد یافت.
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ نهمین جلسه شورای هماهنگی دستگاه‌های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان اردبیل با حضور مدیرکل بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت به منظور بررسی موانع و مشکلات استان در حوزه این وزارتخانه برگزار شد.
 
مهری طالبی در این جلسه با تاکید به اینکه برطرف کردن مشکلات مردم باید به صورت پایدار و منسجم انجام شود گفت: دستگاه‌های زیرمجموعه این وزارت باید متحد و به صورت زنجیره‌ای کمک کننده رفع مشکل معیشتی مردم باشند.
 
وی افزود: امری و خدمتی بالاتر از برطرف کردن مشکلات مردم نیست و باید مدیران دولتی خدمت به مردم و برطرف کردن مشکلات آنها را بزرگترین نعمت قلمداد کنند.
 
مدیرکل بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پاسخگویی سریع و دقیق را از سیاست‌های اصلی این دفتر اعلام کرد و افزود: با تمام توان به دنبال پاسخگویی به شکایات جامعه مخاطب بر اساس بسترهای موجود، در کمترین زمان هستیم.
 
 بهروز رحیم‌زاده گفت: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سفر رئیس جمهور به استان اردبیل به عنوان نماینده دولت در شهرستان‌های گرمی و انگوت حضور خواهد یافت.
 
رئیس شورای هماهنگی دستگاه‌های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان اردبیل عنوان کرد: به دنبال استفاده حداکثری از حضور مقام عالی وزارت در استان هستیم و مشکلات و نیازهای استان در حیطه این وزارت استخراج شده است.
 
بهروز رحیم‌زاده با اشاره به طیف وسیع جامعه مخاطب این وزارت در کشور گفت: تعداد ۱۲ دستگاه زیرمجموعه وظیفه ارائه خدمات و اجرای  سیاست‌ها و برنامه‌های این وزارت در استان اردبیل را بر عهده دارند.

 

در ادامه این جلسه مدیران دستگاه های اجرایی زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی موضوعات و نیاز های مربوط به هر یک از حوزه های خود را تشریح کردند.

۲۸ مهر ۱۴۰۰ ۱۸:۱۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید