اخبار

مس سرچشمه قهرمان فوتبال 5 نفره شرکته ؛ پیام تبریک وزیر

مس سرچشمه قهرمان فوتبال 5 نفره شرکته ؛ پیام تبریک وزیر
در این مسابقات که به مدت دو روز در شهر دوبی برگزار شد ، تیم مس سرچشمه رفسنجان به عنوان نماینده کارگران ایران توانست در بازی فینال تیم عربستان را با نتیجه سه بر صفر شکست دهد و مقام قهرمانی را کسب کند.
تیم کارگری شرکت مس سرچشمه رفسنجان به عنوان نماینده فدراسیون ورزش کارگری کشور، قهرمان سومین دوره مسابقات جهانی فوتبال 5 نفره شرکت ها شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری، در این مسابقات که به مدت دو روز در شهر دوبی برگزار شد ، تیم کارگری شرکت مس سرچشمه رفسنجان به عنوان نماینده فدراسیون ورزش کارگری کشور توانست در بازی فینال تیم عربستان را با نتیجه سه بر صفر مغلوب و مقام قهرمانی را کسب کند، به این ترتیب تیم های عربستان و ایرلند مقام های دوم و سوم را به دست آوردند. 
 تیم فوتبال ۵ نفره مجتمع مس سرچشمه رفسنجان در دور گروهی با نتیجه سه بر دو از تیم عربستان شکست خورد و در ادامه رقابت ها تیم مالی را با نتیجه ده بر ۴ شکست داد و تیم سوئیس را نیز با نتیجه ۴ بر صفر از پیش رو برداشت. این تیم در دور حذفی تیم بنگلادش را با نتیجه ۶ بر صفر شکست داد و به مرحله نیمه نهایی صعود کرد.
 این تیم در مرحله نیمه نهایی توانست با نتیجه دو بر یک تیم ایرلند را شکست داده و به فینال صعود کند و در فینال تیم فوتبال عربستان را با نتیجه ۳ بر صفر مغلوب کرده و قهرمان سومین دوره مسابقات جهانی فوتبال شرکت ها شود.
در دوره گذشته نیز تیم آرمان گهر سیرجان به عنوان نماینده فدراسیون ورزش کارگری در موناکو حضور یافت و موفق به کسب مقام قهرمانی شد.
فدراسیون ورزش کارگری در سال ۲۰۱۸ به عضویت فدراسیون جهانی فوتبال شرکت ها در آمد و در این نهاد بین المللی صاحب کرسی است‌.
سومین دوره مسابقات جام جهانی فوتبال ۵ نفره شرکت ها با حضور ۱۶ تیم از ۱۴ کشور دنیا در دبی برگزار شد .
۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۳۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید