اخبار

بازدیداز شرکت تولیدی پارس حیات

بازدیداز شرکت تولیدی پارس حیات
سرپرست اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از شرکت تولیدی پارس حیات یکی از بزرگ‌ترین تولیدکننده محصولات بهداشتی بازدیدکرد.

بازدیداز شرکت تولیدی پارس حیات

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان، محمد رضا انصاری در جمع مدیران این واحد بزرگ تولیدی گفت: برای ارتقا سطح کیفی خدمات ارائه شده توسط نیروهای شاغل آماده برگزاری دوره های آموزش رایگان هستیم.
وی ضمن قدردانی از تلاش و نگاه تیم مدیریتی شرکت پارس حیات درخصوص حمایت های مادی ومعنوی از کارگران و عدم تبعیض و پرداخت های غیر قانونی افزود:حفظ کرامت کارگران عزیز در این مجموعه باعث برکت و رونق خواهد شد و قطعا موجبات رضایت خداوند را به همراه خواهد داشت.
انصاری با اشاره به اینکه افزایش مهارت شاغلین در دستور کار وزارت تعاون کارورفاه اجتماعی قرار دارد خاطرنشان ساخت : تخصصی شدن حرفه‌ها و مشاغل نیازمند تربیت و پرورش نیروی انسانی ماهر است که این مهم بر عهده این وزارت میباشد..
سرپرست اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در این بازدید که معاونین اداره کل فنی وحرفه ای استان نیز وی را همراهی می کردند با بیان اینکه صنایع در توسعه اقتصادی کشور نقش کلیدی دارند افزود: نقش آموزش های فنی و حرفه‌ای در تحقق این مسیر نیز کم رنگ نیست و آموزش‌ها باید در راستای تقاضای روز صنایع و با توجه به سیاست‌های شورای مهارت استان انجام شود .۵ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۱۸
اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید