اخبار

تلاش های شرکت مینو در حوزه ورزش کارگری ستودنی است

تلاش شرکت مینوخرمدره درزمینه ورزش کارگری شهرستان ستودنی است
سرپرست اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان در بازدید از شرکت مینو خرمدره گفت:تلاش مدیران این مجموعه درزمینه ورزش کارگری شهرستان ستودنی است.

تلاش های شرکت مینو در حوزه ورزش کارگری ستودنی است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان، محمد رضا انصاری به همراه معاونین اداره کل فنی وحرفه ای استان زنجان ضمن حضور در شرکت تولیدی مینو اظهارداشت : شرکت صنعتی مینوی خرمدره جزو واحدهای پیشرو در گسترش فرهنگ ورزش در شهرستان خرمدره و استان است و در این زمینه اقدامات مؤثری از جمله ساخت فضاهای ورزشی استاندارد، احداث استخر سرپوشیده خریداری دستگاه های ورزشی و حفظ و نگهداری زمین چمن را انجام داده است.

توسعه‌ی فرهنگ مهارت آموزی برای شاغلین واحدهای صنفی فعال

 وی بر توسعه‌ی فرهنگ مهارت آموزی برای شاغلین واحدهای صنفی فعال تاکید نمود.
سرپرست اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان افزود: با توجه به اینکه آموزش‌های مهارتی از مهمترین مولفه‌های رونق تولید و افزایش بهره‌وری در جامعه است اظهار داشت: آموزش‌های تئوری در کنار آموزش‌های مهارتی به کارکنان ماهر، موجب تغییر رفتار و اثر بخشی بهتر آنها می‌شود.
انصاری در پایان تاکید کرد: طبق قانون « تبصره 2 ماده ماده 38 قانون مالیات بر ارزش افزوده» چنانچه واحدهای تولیدی در راستای ایجاد نشاط برای ورزش پرسنل خود هزینه نمایند با تأیید اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی استان، می تواند از 10 درصد از مالیات بر ارزش افزوده معاف شود.۵ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۳۲
اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید